הדפסת 3D – כמה זה עולה?

הדפסת 3D

ההתקדמות הטכנולוגית בעשרות השנים האחרונות היא בלתי נתפסת, ככל שהזמן מתקדם אנחנו מגלים עד כמה אנחנו יכולים עם הטכנולוגיה של היום, לעשות כל מה שאנחנו צריכים ובהישג יד. מדפסות התלת מימד שינו את חיינו ללא היכר. אמנם עד לשנים האחרונות מדפסות התלת מימד לא היו מיועדים לכל מי שרוצה, אך עם סיום הפיתוח, כל אחד יכול לרכוש לעצמו מדפסת תלת מימד ביתית ולהדפיס ככל שיעלה על דעתו.

הדפסת רהיטים

אנשים שרוצים לרהט את ביתם ולהוסיף פריטי דקורציה שונים לעיצוב הבית, כבר לא צריכים לצאת לחפש אחר המוצרים המדויקים להם. במקום לחפש ולהזמין ברשת את המוצרים שאנחנו צריכים, ניתן פשוט להדפיס את מה שנרצה.

עקרונית, כל אחד מאתנו יכול לרכוש לו מדפסת תלת מימד ביתית לעצמו ושם לייצר פריטים שונים ככל העולה על רוחו – החל מסכו"ם, פריטים שונים לבית ועד משחקים וצעצועים לילדים. אך לא כל אחד רוצה או יכול להרשות לעצמו מדפסת תלת מימד ביתית.

אולי לא מדובר בהוצאה כבדה מידי, אך לא תמיד ענין התקציב הוא העניין. לפעמים אנשים יבחרו שלא לרכוש מוצר טכנולוגי מסוים מסיבות שונות כמו אי מציאת מקום ראוי, או חשש מפני ילדים שיתקרבו למכשיר וכדומה.

מחיר

לכן כדאי לדעת כמה זה עולה? הדפסת D3 זה משהו שאנחנו יכולים למצוא כמעט בכל מקום. אז במקום לצאת לחפש אחר המוצר המתאים לבית שלכם באופן מדויק, ניתן פשוט ללכת לחנות הדפסת D3, לברר כמה זה עולה, והאם זה משתלם לנו מבחינה כספית, וליצור את המוצר המדויק במידות בצבעים ובכל מה שתרצו על פי רצונכם. המחיר אותו תצטרכו לשלם הוא בהתאם לגודל המוצר, האיכות והסוג.