פיתוח אפליקציות – מה זה בדיקות וולדיציה?

מפתחים אפליקציה

 

כאשר אנחנו מפתחים אפליקציה ישנם שלבים רבים שאנחנו צריכים לעבור בכדי לפתח את האפליקציה בצורה הטובה ביותר. בין השלבים שאנחנו צריכים לעבור ניתן להזכיר את שלב הניתוח והמחקר ולצד זאת אנחנו צריכים ללבצע את שלב האפיון ואת שלב הפיתוח של האפליקציה. כל אחד מהשלבים הללו הוא קריטי לפיתוח האפליקציה ועלינו לזכור זאת. אך לצד אלו ישנו שלב לא פחות חשוב שאנחנו צריכים לתת עליו את הדעת כאשר אנחנו מבצעים פיתוח אפליקציות. השלב הזה הוא שלב בדיקות הוולדיציה. בשלב זה בוחנים את כול הפיתוח שנעשה ורואים האם ישנם באגים בעת הפיתוח. השלב הזה חשוב מאוד בכדי לוודא כי האפליקציה פועלת כמו שצריך ובכדי להיות בטוחים כי אנחנו יכולים לפתח אותה כמו שצריך.

פיתוח אפליקציות – כיצד נהיה בטוחים כי בדיקות הוולדיציה ברמה גבוהה?

אז כיצד למעשה אנחנו יכולים להיות בטוחים כי בדיקות הוולדיציה שלנו ברמה גבוהה, עקב חשיבותו של הדבר אנחנו צריכים להיות מודעים לשאלה זו ועלינו לתת עליה דגש. התשובה היא שאם אנחנו פונים לחברה שתפתח לנו את האפליקציה אנחנו צריכים לבדוק איתה כי היא משקיעה בשלב הוולדיציה. ככל שהחברה בוחנת יותר טוב את שלב הוולידציה כך אנחנו יכולים להיות בטוחים כי האפליקציה שלנו תהיה ללא תקלות. על כן אנחנו צריכים לתת דגש בראיון הראשוני עם החברה על שאלות בתחום זה בכדי להיות בטוחים כי הדבר נעשה בצורה האיכותית ביותר שיש.

האם אנחנו יכולים לבצע בדיקות תוכנה באופן עצמאי?

השאלה האם אנחנו יכולים לבצע בדיקות וולידציה באופן עצמאי היא למעשה שאלה האם אנחנו יכולים לפתח אפליקציה באופן עצמאי. התשובה היא שלחברה שאין לה ניסיון יהיה קשה מאוד ועד בלתי אפשרי לפתח את האפליקציה שלה באופן עצמאי ללא בית תוכנה שילווה אותה לאורך כול הדרך. מכאן שלחברה יהיה קשה גם לבצע בדיקות וולידציה באופן עצמאי מכיוון שאין לה את העובדים שיבצעו זאת ומכיוון שאין לה ניסיון מספיק בכדי לעשות זאת. על כן הדרך הטובה ביותר לבצע בדיקות וולידציה בצורה איכותית זה לפנות אל חברה  מקצועית שתעזור לכם לבצע זאת.