המדריך לשימוש נכון בכרטיס האוכל סיבוס

כרטיס האוכל סיבוס

מקומות עבודה רבים מספקים לעובדים שלהם הטבה ייחודית, כרטיס סיבוס שמאפשר להם לאכול במגוון מסעדות ובתי קפה. השאלה, כיצד אפשר להשתמש בכרטיס בצורה נכונה ואופטימאלית.

לשם מה מיועד כרטיס סיבוס?

במהלך השנים, מקומות עבודה חיפשו דרכים כיצד להטיב עם העובדים שלהם, זאת בשביל שיהיה להם קל יותר לגייס עובדים חדשים ולשמור על עובדים קיימים. מקומות עבודה רבים הבינו, שאחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות אספקת ארוחות צהריים או ארוחות אחרות במהלך היום.

במקום לבנות חדר אוכל בו העובדים יכולים ליהנות מארוחות שנעשות במקום, וכן במקום להציע לעובדים חשבון הוצאות (דבר שניתן בחברות ומשרדים יוקרתיים), הרי שמקומות עבודה רבים החליטו לספק לעובדים שלהם, אופציה חלופית והוא כרטיס סיבוס. כרטיס שמאפשר לרכוש ארוחות במסעדות ובתי קפה, במחיר שנקבע מראש על ידי החברה.

למעשה, מדובר על סוג כרטיס אשראי, בעזרתו העובד משלם בכל מסעדה ובית קפה שעובדת עם כרטיס זה, וכך במקום שהוא ישלם מכספו על הארוחה, החברה משלמת עליו, ומצד שני, היא מגבילה אותו בסכומים ולא מעניקה לו חשבון הוצאות חופשי.

עם השנים, החברה שמפעילה את כרטיס סיבוס יצרה אופציות נוספות עבור העובדים. למשל, סיבוס מאפשרת שירותי משלוחים למשרדים עצמם. כך במקום שהעובד יצטרך לרדת אל בית הקפה או המסעדה, הוא יכול ביחד עם חבריו לעבודה להזמין ארוחה למשרד, כמו כן, ניתן להזמין ארוחות לישיבות ולאירועים גדולים אחרים. בצורה כזו, העובדים חוסכים זמן, והחברה נהנית מאפשרות שהעובד ימשיך לבצע את עבודתו גם בזמן שהוא אוכל.

מה עוד אפשר לעשות עם כרטיס סיבוס?

חשוב להדגיש, היום חברת סיבוס מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות. בין אם זה, אפשרות לבדוק בדיוק אילו מסעדות ובתי קפה עובדים עם הכרטיס שלה, אילו תפריטים יש להם, וכן במקרים רבים, אותן מסעדות מספקות גם ארוחות או מנות במחירים נמוכים, עבור מחזיקי כרטיס סיבוס. ֿ

בסיכומו של דבר, מדובר על כרטיס מאוד נוח לשימוש, אשר כל חברה יכולה לצ׳פר את העובדים שלה בכרטיס כזה והוא ייהנה מכך.