חברת ייעוץ ואבטחת מידע

מידע רב זורם דרך קווי אינטרנט ותקשורת והוא מגיע אל מחשבי  ושרתי הארגונים השונים. קווים אלו חשופים כל  העת למעקב ולפריצה מאת גורמים עוינים ואחרים המנסים לחדור למערכות הארגונים מתוך רצון לקבל מידע, להזיק, לחבל ועוד. הניסיונות נעשים על ידי סריקה מתמדת וקבועה של קווי התקשורת מתוך שאיפה למצוא פרצות דרכם ניתן יהיה לחדור. מנהלי אבטחות המידע מנסים להתמודד כל העת אל מול איומים אלו והתמודדות הינה קשה, סיזיפית וסביב השעון.

שירותים מגוונים

שירות רשתי שמסופק על ידי חברת ייעוץ ואבטחת מידע חיצונית ובגיבוי חברות אבטחת מידע מקצועיות יכול לפתור בעיות אבטחה רבות. הוא מגן באופן קבוע על שרתי הארגון ומשתמשיו אגב עדכון קבוע כנגד איומים שמתהווים ומתפתחים, כל זאת, ללא הפרעה לעבודה השוטפת של עובדי הארגון. השירותים ניתנים במגוון דרכים: אבטחת גלישה רשתית באינטרנט, אבטחת דוא"ל, אבטחת קווי האינטרנט נגד הצפת תעבורה שעלולה לגרום לעומס שביא לקריסת המערכות. גישת משתמשים חיצוניים בצורה מאובטחת לשרתי הארגון. כמו כן, תבצע החברה תחזוקת אבטחה קבועה לארגונים מרובי סניפים, ועוד.

יתרונות רבים

לשיטה זאת יתרונות רבים ואחד מהם הוא החיסכון הכספי המשמעותי, שכן, אין צורך להשקיע בתוכנות הצפנה ובציוד יקרי ערך המשווקים בשוק. הפתרונות כוללים את כל  סניפי  הארגון, שרתיו, עובדיו, האפליקציות בהן נעשה שימוש ועוד. כך, ניתן יהיה לנהל מערך אבטחה אחיד שיכסה את כל הפעילות התקשורתית תוך כדי הימנעות מביצוע עדכונים בלתי פוסקים במערכות אבטחה  המותקנות אצל לקוחות הארגון. לארגון בעל סניפים רבים החיסכון והייעול הינם משמעותיים במיוחד.

גמישות

המערכת הינה גמישה מאוד. ניתן יהיה להתאים את המערכת לצרכי הארגון באופן ספציפי תוך ניצול מרבי של שירותי מחשוב ענן. ניתן כל העת להוסיף כלי אבטחה חדשים, להוסיף הגנות על סניפים ועובדים חדשים ועוד. חברת ייעוץ ואבטחת מידע תספק את השירות   ללקוחות תוך כדי  שיתוף פעולה מלא עם חברות בעלות מוניטין המתמחות באבטחת מידע. מומלץ ליצור קשר עם חברה כזאת לצורך קבלת מידע ורכישת שירותים אלו. שירות כזה יספק שקט נפשי לכל מנכ"ל ארגון מסועף.