הכנסה נוספת

הכנסה נוספת

לא מעט אנשים היו שמחים ליהנות מהכנסה נוספת, אשר תוכל לשמש אותם לצורך חופשות מפנקות בחו"ל, רכישה של בגדים יקרים, רכבים איכותיים ועוד. אף אחד לא היה מתנגד למשכורת נוספת בחשבון הבנק שלו, במיוחד אם מדובר על הכנסה שאינה מצריכה עבודה נוספת. יצירת הכנסה נוספת לא חייבת להגיע מעבודה רגילה, אלא היא יכולה להגיע מהשקעה פאסיבית, שאינה מצריכה יותר מידי התעסקות. רוב האנשים חושבים באופן אוטומטי על השקעה בבורסה, היות ואין צורך להתעסק עם המניות או אגרות החוב לאחר הרכישה שלהן. אך למעשה, השקעה בבורסה לא מתאימה לכל אחד, היות ויש צורך להבין את העולם הזה ולקחת לא מעט סיכונים. לעומת זאת, שוק הנדל"ן נחשב לסולידי ובטוח יותר, הוא מספק תשואה מהירה ונאה ואינו מצריך לקיחה של סיכונים מיותרים.

כיצד ניתן לייצר הכנסה נוספת ללא שום מאמץ?

כאמור, שוק הנדל"ן יכול להוות הכנסה נפלאה, עבור כל מי שיבחר לרכוש לעצמו נכס להשקעה. ניתן להשכיר את הנכס, ובכך ליהנות מתזרים מזומנים שוטף כל חודש. אך הבעיה היא ששוק הנדל"ן בארץ סובל ממחירים לא הגיוניים, ולכן רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש נכס בארץ. לעומת זאת, נדל"ן בחו"ל נהנה ממחירים שפויים יותר, מיסוי נוח יותר ומדינות רבות שמעוניינות לעודד משקיעים זרים. לכן כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש דירה, חנות, משרד או כל סוג של נכס בחו"ל, במחיר הגיוני ובתשואה גבוהה במיוחד. מדובר על השקעה בטוחה יחסית, היות ותמיד יהיה ביקוש לנדל"ן, בכל מקום ובכל מצב.

לסיכום, כל אחד יכול לייצר לעצמו הכנסה נוספת כמו באתר זה, באמצעות השקעה בנדל"ן בחו"ל למשל. ניתן כמובן להשקיע גם באפיקים אחרים, אך חשוב תמיד לבדוק את היחס בין העלות לתועלת שלהם.

> הכירו את עמית והגר דרור למדו מהם על הכנסה נוספת