חמש דרכים לעשות כסף כאן ועכשיו

דרכים לעשות כסף

לא לכולנו נעים להודות בכך, אבל כולנו זקוקים לכסף, וכמה שיותר – יותר טוב. אלא שלא כולנו עובדים בעבודה עם רמת שכר מפנקת, ופעמים רבות אנו שואפים להגדיל את ההכנסה באופן מהיר ככל האפשר. בין אם מתחשק לכם לטוס לחופשה קצרה בחו"ל או לשפץ את חדר האמבטיה בבית, הנה כמה דרכים שיכולים לסייע לכם לשפר את מצב חשבון הבנק שלכם בזריזות:

  1. הלוואה באישור מיידי

הדרך הנפוצה ביותר לגייס סכום כסף במהירות היא באמצעות הלוואה. בעוד שהמערכת הבנקאית ידועה בבירוקרטיה עמוסת טפסים ובזבוז זמן, קיימות היום חברות רבות המציעות הלוואה מיידית בתנאים נוחים. אמנם יש לזכור שזבו כסף שתצטרכו להחזיר אחר כך בתוספת ריבית, אולם מי שזקוק להון נזיל במהירות יכול בהחלט לשקול לקיחת הלוואה שכזו.

  1. מילוי סקרים באינטרנט

אתרים רבים ברחבי הרשת מעוניינים לדעת מה אתם חושבים על מגוון נושאים, מפוליטיקה ועד מוצרי חשמל וסלולר. אתרים כאלה מאפשרים לכם, לאחר הרשמה קצרה בה תמסרו מידע אישי שישמש לצרכי סטטיסטיקה, למלא סקרים בנושאים שונים ולקבל תשלום עבור כל אחד, אשר יישלח אליכם בצורת המחאה כאשר תגיעו לסכום המינימלי הקבוע בתקנון האתר.

  1. בדיקת אתרים

לא צריך להיות מומחה מחשבים כדי לבחון אתרים חדשים. להיפך: אתרים רבים מחפשים גולשים משכבות דמוגרפיות מגוונות ורמות השכלה שונות על מנת שייכנסו לאתר, ישוטטו בו זמן מה ויחוו את דעתם אודות הנגישות והנוחות שלו. בדרך זו אפשר להרוויח כמה דולרים בעבודה של מספר דקות.

  1. אוהבים לצלם?

אם יש לכם מצלמה ואתם ממילא נוהגים לצלם תמונות, ובמיוחד אם יש לכם כישרון צילום (אבל לא חובה), אתם יכולים לנסות להציע אותן למאגרי תמונות בסגנון "גטי אימג'ס" או "שאטרסטוק". על אחת כמה וכמה אם המצלמה שלכם הייתה במקום הנכון בזמן הנכון ויצאה לכם תמונה פשוט מהממת. אם התמונה שלכם תצטרף למאגר, תקבלו עבורה כסף בכל פעם שמישהו בעולם יעשה בה שימוש, כך שיש בדרך הזו גם אלמנט של טווח רחוק.

  1. הזבל שלכם שווה כסף

נהוג לומר שלא קיים חפץ שאי אפשר למכור באיביי, והעובדות בשטח תומכות בכך. אם עשיתם ניקיון פסח בבוידעם ומצאתם כלי חרסינה ישנים, חוברות קומיקס, קלטות וידאו או משחקים ששיחקתם בפעם האחרונה כשעדיין לא היה אינטרנט, נסו למכור אותם באיביי. בהחלט ייתכן שמישהו אי שם בעולם יסכים לשלם לכם עבור דברים שכבר היו בדרך לפח הזבל.