איך מורידים בבילון למחשב?

הורדת מילון בבילון

הורדת מילון בבילון למחשב מתבצעת בדרך מהירה ובהתאם להנחיות המפורטות. אפשר להוריד תוכנה זו למחשבים רגילים וגם למחשבי MAC.

תוכנת בבילון עבור מחשבים פרטיים

אדם פרטי המעוניין בתוכנה זו, יכול להוריד את הגרסה החינמית וליהנות מהשימוש בה לאורך זמן. מורידים את התוכנה מתוך המאגר של התוכנות ומתקינים אותה צעד אחר צעד על פי ההוראות.

תוכנת בבילון עבור מחשבים עסקיים

עסקים אשר מעוניינים בתוכנת בבילון, אמורים לרכוש את התוכנה ולשלם דמי רישיון עבור כל מחשב פעיל שישתמש בתוכנה זו. אפשר להוריד את התוכנה מהאתר, לשלם עבור מספר הרישיונות, לקבל סיסמת הרשאה וכך ליהנות מהשימוש בתוכנה שתיצור ייעול משמעותי בכל הקשור לשיתופי פעולה עם גורמי חוץ בכמה שפות.

הורדת התוכנה למחשב

עבור כל מחשב בעסק יש להוריד את התוכנה ולהתקין בדיוק על פי ההנחיות עד שמופיע הסימן המראה שהתוכנה הותקנה בהצלחה. כל משתמש מקבל סיסמה כדי שרק הוא יוכל להשתמש בתוכנה זו בתחנת מחשב זו. לאחר מכן בכל פעם שרוצים להשתמש בתוכנה זו, לוחצים על הסימן עם האות B ואפשר להשתמש בה.

כל רישיון הוא לטווח מקסימלי של 12 חודשים, אפשר לשלם לשנה שלמה שהמחיר הוא בהנחה או לחלופין בכל חודש. אם מסיבה כלשהי, הלקוח העסקי מעוניין להפסיק את המנוי הוא מודיע מראש למחלקת התמיכה, לפני מועד החיוב החודשי כדי שהחיוב יופסק ולרישיון כבר לא יהיה תוקף. אפשר לרכוש גם תוספת פרמיום שתאפשר שימוש נרחב יותר באופציות של התוכנה בסוגים השונים של המילונים.

החשיבות של תוכנת בבילון

הערך המוסף העצום של הורדת תוכנת בבילון בכל מה שקשור לניהול העסק ולקשרים העסקיים עם קולגות בכל העולם הוא עצום ולכן כדאי.