מקבוק 12

המחשב החדש של חברת אפל הוא מחשב מקבוק המגיע עם מסך 12״. מדובר במחשב אשר נחשב לאחד מהקלים ביותר שיש בשוק המחשבים ביותר ולצד זאת הוא מציע פונקציונליות רבה בעבור הרוכשים שלו. במידה ותהיו מעוניינים במחשב נוח בצורה מקסימלית לביצוע משימות היומיום אזי רכישה של מקבוק 12״ תהיה הצעד החכם ביותר שתוכלו לבצע.

המחשבים הללו אמנם מעט יקרים אך כשבוחנים את הדבר לעומק מבינים כי יש סיבה לכך. איכות הבנייה של המחשבים של אפל היא מהגבוהות ביותר בשוק כאשר רמת התאימות בין החומרה והתוכנה מגיעה לכדי שלמות. בכל אופן, במידה ותהיו מעוניינים בכך, תוכלו להביא את עצמכם לכדי שליטה מלאה במחשב המקבוק בעזרת לימוד של מערכת ההפעלה הפשוטה לתפעול של אפל.

מערכת הפעלה מצוינת

מערכת ההפעלה של מחשבי המק נחשבת למערכת נוחה באופן מיוחד. במידה ותעשו בה שימוש תבינו מייד מדוע כה רבים בוחרים לרכוש את המחשבים של אפל. בסך הכל מדובר במערכת הפעלה אשר מנסה להנגיש את כל המשימות היומיומיות הנפוצות בצורה הקלה ביותר שאפשר לבקש. כך למשל ישנה אפליקציית מיילים נוחה למדי, דפדפן מאובטח בצורה מרשימה ולצד זאת גם תוכנה לכתיבת פתקים. אלה הם רק חלק קטן מהתוכנות המעולות שמגיעות עם מערכת ההפעלה של מחשבי המק.apple-791323_1280

במידה ותעשו שימוש מושכל בכל אלה תוכלו לגרום לחייכם להיות להרבה יותר פשוטים. יתר על כן יש לציין כי מערכת ההפעלה של אפל אינה נוטה לסבול מוירוסים. לאור זאת לא תצטרכו להתקין אנטי וירוס כפי שבוודאי נהגתם להתקין במחשב הווינדוס הישן שלכם. כאשר רוכשים מחשב מסוג זה ניתן ליהנות ממנו לשנים רבות.

איכות הבנייה של המחשב

הודות לאיכות הבנייה של המחשב תוכלו ליהנות ממנו להרבה מאוד שנים. כיום רבים מבינים כי בעזרת השקעה במחשב איכותי ניתן יהיה להימנע מרכישה חוזרת ונשנת של מחשבים טובים פחות. בסך הכל מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה ובכדי ליהנות משימוש מיטבי ככל הניתן מהמחשב הביתי מומלץ יהיה לבחור במחשבי המק בלבד.

כאשר תגשו לחנות המוכרת את מוצרי אפל תווכחו לדעת כי ישנם סוגים רבים של מחשבים. כך למשל למחשב ה – 12״ יש שני דגמים, כאשר האחד מגיע עם מעט יותר שטח אחסון ומעבד יותר מהיר לעומת השני. במידה ותהיו מעוניינים במחשב הטוב יותר מבין השניים תצטרכו להשקיע באזור ה – 400 שקלים נוסף על מחיר המחשב הבסיסי.