מכללת נתניה מציגה: תואר שני בתקשורת

דיפלומה

לא מזמן עשיתם את התואר הראשון שלכם בתקשורת ואתם חושבים איך להתקדם הלאה? אם כך, אין ספק שכדאי לכם לקחת בחשבון את האופציה של תואר שני בתחום הזה.

תואר שני בתקשורת הוא תואר הרבה יותר פרקטי ומעמיק לעומת התואר הראשון, כי בעוד שהתואר הראשון הוא הרבה יותר כללי, הרי שבמסגרת התואר השני הכול הופך להיות יותר ספציפי ומפורט. הלימודים לתואר השני יכולים להשתלב לכם הרבה יותר טוב בשגרת חיי היום יום שלכם, והסיבה העיקרית לכך זו העובדה שלמעשה הלימודים האלה מתקיימים בדרך כלל רק יום אחד בשבוע.

פרקטיקה נותנת ניסיון

אנשים רבים מתלוננים על כך שהתארים הראשונים שהם עשו היום קצת פחות מידי פרקטיים, והאמת היא, שאכן אפשר להבין זאת.

הבעיה בתואר ראשון זה שצריך להכיר עם הזמן את עולם המושגים וצריך ללמוד על ההיסטוריה של התחום כדי להתקדם ולהגיע להווה או לעתיד, ולכן זה בדיוק מה שעושים במסגרת התואר השני.

תואר שני בתקשורת הוא תואר שבו תוכלו לתרגל הרבה יותר ולעשות את העבודה בפועל, מה שאומר שמייד עם תום הלימודים תוכלו להתחיל לעבוד בתעשייה הזאת בתפקידים שונים. כמו כן, אם את התואר השני יעבירו לכם אנשים מתוך התעשייה עצמה, הרי שתהייה לכם הזדמנות לבוא איתם במגע, וכך למעשה תוכלו להתחיל לסלול לעצמכם את הדרך לקריירה שעליה חלמתם מזה שנים.

עבודות במהלך התואר

בתואר השני שלכם בתקשורת תצטרכו לא רק לקחת חלק פאסיבי בשיעורים, כי למעשה חלק מהמשימות שלהם תהיינה להכין תיק עבודות ולהתנסות בשטח. מעבר לכך שזו דרך שתיתן לכם הזדמנות לרכוש ניסיון, כך למעשה יהיה לכם תיק שתוכלו להראות בראיונות העבודה שתעשו עם סיום הלימודים.