מהי בינה עסקית?

מהי בינה עסקית

מערכות BI ר"ת של Business Intelligence או בעברית בינה עסקית, הן מערכות אשר מספרות כלים, מידע תומך ועוד מבין מידע רב שקיים בארגונים, כאשר המידע הרלוונטי נשאב מכלל המידע אשר קיים בתוך הארגון וכן ממידע שקיים מחוץ לארגון כגון: מאתרים שונים, מרשתות חברתיות ועוד. כל המידע מעובד ומוצג בצורה גרפית ברורה ומדויקת. מערכות מעין אלה הן מערכות חשובות מאוד עבור כל עסק כיום שמעוניין להתקדם.

מחפשים פתרונות ERP לעסק? דברו איתנו >>>

למה כדאי לבחור במערכת בינה עסקית?

מערכת בינה עסקית כאמור היא מערכת אשר מספקת את המענה המדויק ביותר עבור מגוון צרכים עסקיים שונים. בהתאם למערכת המדוברת, כל עסק יכול למדוד מידע עבור העסק שלו ולסייע לו להגיע לשליטה גדולה וטובה יותר בכל מה שהולך בעסק. מראש יש צורך לסמן את המטרות שמעוניינים להשיג באמצעות המערכת המדוברת על מנת להתאים את המערכת לכל סוג של עסק. אם עסק מעוניין להגדיל את התקציב שהוא מקבל המערכת תבחן עבורו את כל המידע אודות האופן שבו מתקבלים תקציבים שונים ובהתאם לכך, תציע לו לבצע פעולות שונות הרלוונטיות לצורך הגדלת תקציב. כמו כן, המערכת יכולה לסייע לעסק לייעל תהליכים ולהתנהל בצורה נכונה וטובה יותר מבחינה עסקית.

כל היתרונות במערכת בינה עסקית לעסק שלך

מערכת בינה עסקית עבור עסקים מהווה כיום את המערכת הטכנולוגית המהירה, האמינה והאיכותית ביותר עבור כל עסק. מדובר על מערכת שמעמידה אתגרים טכנולוגיים רבים שכן, היא ניזונה מכמויות מידע משמעותיות. בין אם מדובר על מידע תוך ארגוני ובין אם מדובר על מידע ממערכות שונות המצויות בענן ובין אם מדובר על מידע חיצוני שרלוונטי עבור הארגון. חשוב כמובן לבחור במערכת אשר אוספת במהירות מידע רלוונטי לצורך עיבוד על מנת להציג אותו בצורה אמינה ומהירה וכן, חשוב לבחור במערכת שתהיה לה תצוגה גרפית ברורה על מנת שהסקת המסקנות המתבקשת לאחר איסוף המידע תהיה קלה ונוחה.