תבניות וורדפרס

לרשימת התבניות החינמיות בעברית ליחצו כאן

 

תבניות וורדפרס מקצועיות: כך תשדרגו את האתרים שלכם במחיר נמוך במיוחד

או תצפו בוידאו הזה:

כמעט כל מי שמתעסק בשיווק וקידום אתרים באינטרנט עובד עם מערכת וורדפרס. מעבר לכך, יש גם בוני אתרים עצמאיים ואף חברות רציניות שכבר הבינו את היתרון של המערכת המצויינת הזו ומציעים ללקוחותיהם בניית אתרים על גבי מערכת וורדפרס.

אז נכון, ניתן להשיג תבניות וורדפרס חינמיות ברחבי באינטרנט ובשפע, אך החסרונות שלהן ברורים: העיצוב בדרך כלל לא נראה מקצועי, יש 7000 קישורים בפוטר, לפעמים אפילו דוחפים פרסומות אדסנס וכו'.

אז עכשיו יש פתרון מצוין!

גם אם יצא לכם לחפש תבניות וורדפרס מקצועיות באינטרנט, רוב הסיכויים שנתקלתם במחירים של 20-50$ לתבנית ואף יותר. נכון? אז כדאי שתדעו שאין שום סיבה בעולם לשלם מחיר כזה!

למעלה מ-60 תבניות וורדפרס מקצועיות ב-39$ בלבד

במחיר של תבנית אחת תוכלו להשיג 60+ תבניות וורדפרס מרשימות ומקצועיות (והמספר עולה מדי חודש). מדובר באחת העסקאות הכי משתלמות שראיתי באינטרנט בתקופה האחרונה. ! 🙂

הנה סקירה קצרה של היתרונות שתקבלו עם התבניות האלה:

  • למעלה מ-60 תבניות וורדפרס מדהימות עם פונקציונאליות מלאה
  • מערכת ניהול משוכללת וידידותית מאד, עם תוספים מובנים שמאפשרים גמישות רבה הן בצד העיצובי (לוגו, צבעים, פונטים וכו') והן בצד הטכני ( SEO, Analytics, ניווט ועוד)
  • מבחר גדול של סוגי תבניות: אתר שאלות ותשובות, אתרי מסחר, אתרי חדשות, אתרי תדמית, אתרי חברה מקצועיים, אתר נדל"ן, אתר מתכונים, והרשימה עוד ארוכה… פתרון לכל צורך!
  • תמיכה מצוינת ומהירה
  • פורום ספציפי לכל תבנית ותבנית, במידה ותתעוררנה שאלות

אז, ההחלטה בידיים שלכם – אם בא לכם לקבל גישה מיידית לכל התבניות ולשדרג באופן משמעותי את האתרים שלכם, לשדר מקצועיות ואמינות – זה המבצע בשבילכם!

 

 

תבניות וורדפרס בעברית: