אקסטרה כסף, יש דבר כזה?

איתור קופות גמל

בין אם זה עבור יום גשום, רכישה גדולה או רק כדי להקל על החרדה הפיננסית, אין שום דבר רע בלחפש עוד קצת כסף להכנסה הקבועה. ואם אתם פה, אתם במקום הנכון.

הנה מספר רעיונות איך תוכלו להרוויח אקסטרה כסף-

תמכרו פריטים ישנים שלכם

כן, כן. ממש כמו פעם רק עם טוויסט של עכשוויות. כיום, בעידן הטכנולוגי, יש לכם האפשרות להעלות לאתרים רבים כמו גם לאפליקציות רבות, פריטים שאין לכם צורך בהם יותר, פריטים שקיבלתם ואתם לא רוצים, וממש למכור אותם אונליין! מעין חנות בחינם שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלם את הפריטים שאתם מעוניינים למכור, עם קצת פרטים על מצבו של הפריט והנה, מישהו בוודאי ירצה את שיש לכם להציע והכסף יגיע ישירות אליכם.

תשקיעו במט"ח

כן. זה נשמע מפחיד. אבל זה באמת לא. תחום הפורקס הוא בין התחומים החמים ביותר בשוק ההון ונסחרים על בסיס יומי. גם אם אתם לא מבינים בזה דבר, מספיק שתתייעצו עם יועץ להשקעות שידריך אתכם וינחה אתכם מהמבחינה הפיננסית שלכם וכמה אתה מוכנים להשקיע, ועד להשקעה עצמה. השקעה נכונה יכולה להניב לכם כסף רב, מניב ולטווח ארוך.

דוגי סיטר

כשהמונח בייביסיטר הוא מונח שגור בכל בית, האם על דוגי סיטר שמעתם? אם יש לכם כלב, מן הסתם ששמעתם ומן הסתם שהפסקה הזו יכולה לעניין אתכם. שמירה על כלבים, כמעין פנסיון ביתי, יכולה לתת לכם את האקסטרה כסף שאתם מחפשים וללא מאמץ כלל. לא רק שהכלב ייתן לכם הנאה רבה ומלא כיף, כל שתצטרכו לעשות זה לצאת איתו לסיבוב פעמיים ביום ולדאוג שיש לו אוכל ומים בקערה. בשביל כסף. כן.

איתור קופות גמל

אם אי פעם עבדתם במקום עבודה מסודר והיה לכם הסדר קופת גמל כמו קרן פנסיה למשל, אתם אולי לא זוכרים את זה, אבל קיימת קרן על שמכם שמחכה רק לכם. כל שאתם צריכים לעשות זה לאתר את קופת הגמל שלכם בעזרת איתור קופות גמל שזה למעשה מנוע חיפוש שמחפש קופות גמל על שמכם ולאחר איתור הקופה, יועברו לחשבונכם האישי הכספים השייכים לכם ומעולם לא חשבתם שהם שם.

יש אינספור דרכים נוספות שאנחנו יכולים לרשום לכם אבל הרשימה באמת לא תיגמר לעולם. המרדף אחר כסף ואחר מה שאנחנו רוצים לקנות איתו לעולם לא יגמר, ואם הוא לא יגמר לעולם, למה שלא נעשה עוד כסף מהצד? ותראו כמה קל זה. אם להוסיף, אתם יכולים לענות על סקרים באינטרנט, לכתוב מאמרי ביקורת על מוצרי טיפוח חדשים, לבנות חנות אינטרנטית של תכשיטים ועוד מגוון דרכים יצירתיות לעשות כסף קל.