טעויות שאנשים עושים בבחירת שרתים ומה לעשות במקום

שרת vps

בניית אתרים זה כבר לא משהו חדש להרבה בעלי עסקים שמחפשים הצלחה כלכלית. הם רוצים שהלקוחות שלהם יפגשו אותם בפרט באתר האינטרנט שלהם והכי חשוב? שאיפתם כי מנועי החיפוש ישלחו לשם את מי שרק צריך בלחיצה או הקשה אחת. למה לא תמיד יודעים על בית העסק שלכם? איפה כל הלקוחות הפוטנציאליים שהיו אמורים להגיע ובסופו של דבר בחרו במתחרים שלכם? הנה כמה טעויות שאנשים ובעלי עסקים עושים בבחירת שרתים ומה באמת כדאי לעשות כדי להשיג את הלקוחות שעליהם תמיד חלמתם. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף עם מי שצריך.

אז הבנתם נכון, אפשר לעשות את זה, אתם רק צריכים שהלקוחות שלכם יהיו נגישים לאתר שלכם ללא שום תקלות. אז איך מגשרים על זה? מתחילים לבחור שרת מתאים.

טעות מס' 1 : בוחרים שרת ייעודי על פני שרת VPS

רוב הלקוחות בוחרים שרת ייעודי שלא תמיד משרת את המטרה. השרת הייעודי לרוב דורש זמן אספקה מה שעוצר את הלקוחות שלכם מלהגיע אליכם ובסופו של דבר לבחור במתחרה.

אז מה עושים?

בוחרים שרת VPS מטרת שרת להעניק שירות מהרגע שבחרתם אותו, שזה אומר? שכאן למעשה אין זמן או מחויבות לחכות לתנאי אספקה. מרגע שהתקנתם יש לכם נגישות וכך גם ללקוחות שלכם. הם יכולים להיכנס, ללא שום בעיה ולבחור את המוצר שלכם ללא שום הגבלה. זהו השרת הווירטואלי, הוא למעשה נגיש וגמיש לכל דורש ללא כל בעיה. בסופו של דבר, על מנת שהלקוחות שלכם יכירו אתכם, הם מחפשים חווית גלישה ללא תקלות באמצע, בטח לא כשהם בוחרים לבצע רכישה בזמן אמת. שרת VPS למעשה מעניק את כל האפשרויות גם לכם וגם ללקוחות שלכם ללא כל אבחנה בכמות המחשבים שיש לכם בבית העסק.

טעות מס' 2: ממעיטים ברמת הביצוע של השרת הווירטואלי

הטעות השנייה מתייחסת להמעטה ביכולותיו של השרת הווירטואלי. שרת שמביא למעשה ביצועים שאינם זהים לשרת הייעודי אלא יותר טובים.

למה זה נחשב יותר טוב?

כי שרת ווירטואלי לרוב יכול להשיג ביצועים זהים ואף יותר מכך. באמצעות שרת ווירטואלי ניתן לבצע לצורך העניין רכישות בחנות הווירטואלית ללא כל הגבלה ושום מכירה לא נפגעת או נתקעת באמצע. כאשר מדברים על מערכות פחות מתקדמות, עלולים הביצועים להיפגע וכך גם גובה הרכישות והמכירות של העסק שלכם.