שיווק שותפים בעלי אקספרס

שיווק שותפים בעלי אקספרס

האם באמת ניתן להניב רווחים גבוהים משיטת שיווק שותפים בעליאקספרס? בחיים, כמו בחיים, חשוב לדעת מה עושים. בשנים האחרונות הומצאו מקצועות חדשים בזכות האינטרנט, שיווק שותפים הוא אחת מאותן שיטות באמצעותן אנשים מייצרים הכנסה פסיבית.  

כולנו שמענו על המושג הנקרא הכנסה פאסיבית דרך האינטרנט, מה שנעשה יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות. שיווק שותפים בעלי אקספרס (אליאקספרס) עשוי להניב עבורכם רווחים לא רעים בכלל, עד כדי סכומים גבוהים מאוד. יחד עם זאת, ישנם כמה דברים שחובה לדעת ולקחת בחשבון. קודם כל, אם יש באפשרותכם להירשם לקורס בנושא של שיווק מסוג זה, מומלץ מאוד לעשות זאת. 

חובה להירשם לקורס שיווק שותפים באליאקספרס? 

כמובן שאין חובה להירשם לקורסים בנושאים אלו, מפני שתוכלו למצוא את כל המידע אונליין. בכל מקרה, אם נדבר על שיווק שותפים בעלי אקספרס על קצה המזלג, אפשר בהחלט לתת כמה טיפים טובים. למשל, קחו בחשבון ששיווק מהסוג הזה מצריך ממכם לא מעט עבודה. 

במילים אחרות, בכדי שתוכלו להנות מהכנסה פסיבית בעתיד, תצטרכו לעמול לא מעט עד שהעסק הווירטואלי שלכם יעמוד על רגליו באופן יחסית עצמאית. אנחנו אומרים "יחסית", מכיוון שתמיד עסק אונליין יצריך ממכם תחזוקה וניהול. 

תוכלו לשלם לחברות עבור ניהול האתרים 

נכון, ישנן חברות אשר עוסקות בדיוק בנושאים אלו, אך קחו בחשבון שזה כמובן יעלה לכם בדמי ניהול של האתרים שלכם. אז מה זה בעצם שיווק שותפים באלי-אקספרס? במילים פשוטות, אתם בעצם מפיצים את המוצרים השונים שאנשים רוכשים אונליין. 

כיצד? בואו ניתן דוגמה פשוטה. 

אם יש אתם מקימים חנות אונליין, יש באפשרותכם למכור סחורה לצרכנים בכל העולם, מבלי להחזיק בכלל את הסחורה אצלכם. למעשה, תחשבו כמה כסף ניתן לחסוך בצורה הזו. זה עובד בצורה די פשוטה. כשהצרכן רוכש אצלכם מוצר ומבצע את ההזמנה, ההזמנה נשלחת אוטומטית לאתר של עלי אקספרס ולאחר מכן, המוצר עצמו נשלח גם כן לצרכן. 

איך אנשים ידעו בכלל שאנחנו מוכרים מוצרים אונליין?

בכדי להיות מסוגלים למכור לאנשים מוצרים שונים, אתם צריכים תשתית אינטרנטית מכובדת. מה זה אומר? למשל, אם אתם מוכרים נעליים ומוצרי ביגוד, אתם יכולים לפתוח בלוג מושקע הכולל כל מיני כתבות. בתכנים שאתם מעלים לבלוג שלכם, תוכלו להטמיע לינקים למוצרים שאתם מוכרים דרך עלי אקספרס. 

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, והוא קריטי, זה נושא העמלות בשיווק שותפים. שימו לב, העמלה שתקבלו על מכירת מוצרים דרך עלי אקספרס נעה בין טווחים של 8% ועד 10%. באמזון? בערך 4%-5%. ודבר אחרון שחשוב לדעת, שום דבר בעולם לא הזה לא נעשה כבדרך קסם. בכדי להצליח בתחום של שיווק שותפים בעליאקספרס כיום, חשוב לדעת שישנם לא מעט אנשים שמנסים גם כן. במילים אחרות, התחרותיות קיימת.