תוכנה לציור במחשב

תוכנה לציור במחשב

אחת התוכנות המקצועיות בתוכנות הגרפיות שמומלצת לכל צייר או ציירת זאת תוכנת האילוסטרייטור, כיום תוכנת האילוסטרייטור  לאחר השדרוגים האחרונים שלה מאפשרת לכל צייר במינימום תיקונים לבצע איורים מכל סוג בקלי קלות, כתבה מקצועית ביותר למי שרוצה לקחת חלק מציור ואיור דיגיטלי בתוכנה וקטורית, כמובן שיש את תוכנת הפוטושופ שאפשר לצייר בה ללא שום בעיה אך אחת הבעיות של תוכנת הפוטושופ שכלי הציור בה לא נוחים והאפשרות של הגדלות והקטנות בתוכנה לא מאפשרים לקבל חדות בציור הגרפי לעומת תוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור שעובדת על חישוב וקטורי של האלמנטים המצוירים. כמובן שהכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר ושיעורי יו טיוב איך להשתמש בתוכנות ציור מקצועית של חברת אדובי. בלימודי ציור דיגיטלי לומדים סגנונות איור רבים וכל אחד לומד את הטכניקות המקובלות, בלימודים תוכלו לקחת את הסגנון שאתם הכי אוהבים ולפתח אותו, תמיד מומלץ ללמוד סגנונות איור חדשים כדי להישאר מעודכנים בתחום העיצוב גרפי רב תחומי. נוכל לראות מאיירים שעובדים בתחום האופנה הדיגיטלית, שיתופי פעולה עסקיים עם מעצבים גרפיים והוצאות לאור, ציור דיגיטלי נחשב לתחום חם מאוד היות ויש לו ביקוש גדול מצד תעשיית העיצוב הגרפי.

 

ללמוד לצייר במחשב עם תוכנת אילוסטרייטור

קורסים באיור דיגיטלי מתאימים לכולם כיום ולא תמיד צריך לבוא עם רקע קודם, הכי חשוב לבוא עם רצון ואהבה לתחום האמנות הדיגיטלית. גם אם אתם לא יודעים לצייר ואתם מתחילים בתחום בהחלט תוכלו לקחת חלק מחוויה מהנה בתוכנת האילוסטרייטור, תחילה תלמדו צעד אחר צעד איך לצייר דמויות ואלמנטים שונים ולאט לאט עם התרגול תוכלו לקחת צעד קדימה את יכולות האיור שלכם לבד, אם אתם מתקדמים ורוצים לעבור משלב ציור של עט ודף בהחלט תוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור תענה לכם על הציפיות, ברשות התוכנה כלים רחבים להצללות וליצירת הנפשה מדמות בצורה מקצועית ביותר. אחד הפיתוחים האחרונים בתוכנה הוא שידרוג כלים של מאש שהוא זריקת צבעים על אלמנטים בגוונים שונים, בחירת הגוון היורד או העולה לפי בחירת אזורי עבודה, כלי העבודה שודרגו כדי להקל על עבודת המאייר בצורה מדהימה, צריבת האיור עם כלי הנקודות נעשה יותר קל והעיגוליות שאתם מקבלים תוך כדי ציור מאפשרים גם לאלה שנרשמו ללימוד ציור למתחילים לאייר בקלות מדהימה.

 

קורס ציור דיגיטלי בחיפה

במידה ואתם גרים בצפון בחיפה או כל אזור אחר בארץ תוכלו ללמוד בסטודיו שלנו ללימודי ציור וכל זה אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי ציור, במידה ואתם גרים רחוק תוכלו ללמוד את התחום הזה גם בלימודים אונליין, הכנו במיוחד בשבילכם סרטון מדהים איך מתחילים ללמוד קורס ציור במחשב, הסרטון מתאים למתחילים ולמתקדמים שרוצים להבין מה זה בכלל גרפיקה וקטורית, איך אילוסטרייטור עובדת וכיצד היא יכולה להועיל לכם בקריירה.  במהלך הלימודים תקבלו מטלות ותרגילים כדי לתרגל את החומר הנלמד בצורה מקצועית, זה לא סוד כדי להצליח בקורס ציור גרפי או בכל קורס אחר התרגול הוא המפתח הבלעדי להצלחה בלימודים, כמובן שבתקופת הלימודים תוכלו לקנות לכם עט דיגיטלי ולאייר במקום עם העכבר של המחשב עם עט ואקום שיאפשר לכם לצייר בצורה נוחה, תמיד מומלץ תחילה לאייר עם העכבר כדי לתפוס שליטה מלאה בתוכנה ולאט לאט לאחר שתפסתם מיומנות בתוכנה לעבור לכלים אחרים שיקצרו לכם את הזמן עבודה. סיום הלימודים בציור דיגיטלי יקנה לכם תיק עבודות ותעודת סיום לימודי איור וציור דיגיטלי.