איזה חבילות אופיס 365 יש לעסקים?

Office 365 היא חבילת אפליקציות ושירותים מבית מיקרוסופט שעוזרת לך ליצור, לשתף ולשתף פעולה במסמכים, תמונות וסרטונים בין המכשירים שלך. תוכנה זו משמשת אנשים פרטיים ועסקיים כאחד – מידע נוסף על שירותי מחשוב לעסקים באתר אקסיטו.

ישנן ארבע חבילות עבור Office 365: Basic, Business, Enterprise, Education. החבילה הבסיסית מיועדת לאנשים שצריכים להשתמש ב-Word, Excel ו-PowerPoint. החבילה העסקית כוללת את התכונות של החבילה הבסיסית בתוספת דואר אלקטרוני של Outlook עם אחסון בלתי מוגבל. החבילה הארגונית כוללת את כל התכונות של החבילה העסקית בתוספת תכונות אבטחה נוספות כמו מניעת אובדן נתונים (DLP) ושירותי ניהול זכויות (RMS). חבילת החינוך מיועדת לתלמידים שרוצים להשתמש ב-Office 365 Education או למורים שרוצים להשתמש ב-Office 365 Education בכיתה שלהם.

סוגי חבילות פופולריות:

חבילת Enterprise E3 היא חבילת Office 365 היקרה ביותר, אך היא כוללת גם את כל התכונות של החבילות האחרות. זוהי אפשרות מצוינת עבור ארגונים גדולים שצריכים לנהל ולאבטח את הנתונים שלהם על פני מספר מכשירים. 

חבילת Business Premium היא אופציה טובה לעסקים קטנים שצריכים לשתף פעולה עם לקוחות ועובדים במסמכים. חבילת Business Essentials אידיאלית לעסקים קטנים שצריכים רק דואר אלקטרוני, יומנים ואחסון קבצים בסיסי. 

חבילת Home Premium היא אופציה נהדרת לסטודנטים ולמשקי בית עם מחשב אחד בלבד. הוא כולל את השילוב הנכון של שיתוף פעולה, שיתוף קבצים ואחסון מקוון כדי לשמור אותך מחובר בצורה המתאימה ביותר לצרכים שלך. החבילה האישית היא אופציה משתלמת עבור אנשים שצריכים רק מספיק תכונות אחסון ושיתוף פעולה כדי לנהל את חייהם האישיים. 

למידע נוסף על איזה סוג של מנוי ל-Office 365 הוא הטוב ביותר עבורך, או לכל שאלה אחרת שיש לך, אפשר למצוא גם דרך הקישור https://exsitu.co.il/articles/storage/microsoft-office-365/. השימוש בחבילות אופיס 365 לעסקים מאוד פופולרית כיום ונשמח לייעץ לכם בנושא.