כמה עולה צילום חתונה?

ההוצאות לתכנון חתונה מיוחדת ומרגשת הן לא קטנות, ולכן חשוב שכל זוג יקבע תקציב כללי מראש כדי "לא להתפזר" ולעמוד בכלל ההוצאות הכספיות לאחר האירוע. בין שלל בעלי המקצוע והספקים, יש לבחור גם צלם לחתונה שיתעד את הרגעים הכי מיוחדים מהאירוע הגדול. העלות של שירות כזה משתנה ולרוב נעה בין 9000 ועד 11000 ₪, כיוון שעלות זו כוללת חבילת צילום שלמה המספקת לזוג המאושר את כלל שירותי הצילום להם הינם זקוקים. להמשך קריאה בנושא כמה עולה צילום חתונה

למה צילום חתונה נקבע כחבילת צילום?

במחשבה ראשונית נשמע כי העלות של חבילת צילום היא גבוהה יחסית, אך חשוב לדעת ממה היא מורכבת כדי להבין כי מדובר במחיר הגיוני והגון. יש לקחת בחשבון כי רוב צלמי החתונות אליהם תפנו יציעו מיד חבילת צילום כוללת לצורך תיעוד האירוע, כיוון ששירותים אלו כרוכים במספר אפשרויות הכרחיות נוסף לתהליך הצילום עצמו כמו צילום וידאו ולא רק סטילס, הפקת אלבומי חתונה הגדלת תמונות וכו' – כך שבסופו של דבר הזוג שמתחתן יחזיק בידיו מזכרות מצולמות מרגשות ובלתי נשכחות.

אילו שירותים חבילת הצילום כוללת?

כאמור, חבילת הצילום כוללת כמה אפשרויות ושירותים להם הזוג שמתחתן זקוק כמו צילומי וידאו וסטילס הדורשים כמה צלמים בו-זמנית, עריכה והדפסה של 2-3 אלבומי תמונות מעוצבים, וכן הגדלה ומסגור/עיצוב של מספר תמונות נבחרות מהחתונה. כיוון שההחלטה בנוגע לבחירת התמונות שיככבו באלבום נתונה רק בידי הזוג, הצלם מעביר אליהם לאחר האירוע קובץ עם כל התמונות שצולמו בחתונה והם בוחרים את התמונות המועדפות עליהם ביותר, אותן הם ירצו שיונצחו לעד באלבומים/הגדלות. 

כיצד לבחור צלם חתונות מקצועי?

המקצועיות של תיעוד החתונה כרוכה בכישוריו של צלם החתונה הנבחר, ולכן כדאי לדעת כדאי לבחור צלם איכותי. לשם כך מומלץ להתרשם מעבודות קודמות שהוא ביצע, ולקבל המלצות וחוות דעת חיוביות מלקוחות אובייקטיביים.