3 סיבות להכין סרטי תדמית לעסק

סרטי תדמית לעסק

סרטי תדמית לעסק כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מקידומו של כל עסק מצליח. מדובר על דרך יעילה ואיכותית לקדם את העסק בגוגל, אך חשוב יותר- לייצר קשר אישי עם הלקוחות. כל מי שצופה בסרטון תדמית איכותי ומושקע, יוכל לקבל מושג די ברור לגבי העסק, הבעלים שלו, צוות העובדים והמוצרים או השירותים שהעסק מספק. כמו כן, זוהי דרך נפלאה להעביר כמות גדולה של אינפורמציה בכמה דקות בודדות. כל מי שיצפה בסרטון, יוכל להבין היכן העסק ממוקם, כיצד הוא נראה מבפנים ומבחוץ, מי הם אנשי הצוות במקום ומהו החזון של העסק. זוהי דרך נפלאה להעביר מסרים שיווקיים, לספר את הסיפור של העסק וליצור קשר קרוב יותר בין העסק לבין מעגל הלקוחות שלו.

סרטי תדמית לעסק – כל הסיבות להשקיע בכך

אחת הסיבות המרכזיות להכין סרט תדמית לעסק, היא הרצון לקדם את האתר של העסק במנוע החיפוש של גוגל. גוגל עושה את כל העולה ביכולתו כדי לקדם אתרים מושקעים ובעלי ערך רב לגולשים, לכן הוא מציב רף גבוה שיש לעמוד בו. עסק שירצה לקדם את האתר שלו, יצטרך להשקיע בסרטון איכותי ומעניין אשר יגביר את זמן השהייה של הגולשים באתר. זוהי דרך מעולה לאותת לגוגל שהאתר שלכם מעניין ובעל ערך רב לגולשים שלכם. מעבר לכך, הסרטון יכול להכניס אתכם לקטגוריית הסרטים בגוגל וביוטיוב, דבר שיאפשר לכם חשיפה גבוהה יותר לעסק. רוב האנשים יעדיפו לצפות בסרטון במקום לקרוא מאמר, לכן חשוב להשקיע בסרטון ברמה גבוהה, שיוכל להפוך לוויראלי ולקדם את עצמו בין הגולשים. כדאי לדעת כי סרטונים נוטים להיות משותפים בתדירות הרבה יותר גבוהה מאשר עמודי טקסט, דבר שמגדיל את הסיכויים שלכם להיות משותפים במדיות החברתיות השונות. הקידום היעיל ביותר הוא קידום שמתבצע בצורה טבעית על ידי הגולשים, היות וזה מוסיף אמינות לעסק ולמוצרים שלו.

לסיכום, הפקה של סרטי תדמית לעסק יכולים להוסיף לא מעט לקוחות חדשים ולהגדיל את החשיפה לעסק. רוב האנשים יעדיפו לצרוך את המידע שלהם בצורת סרטון, המאפשר להם לראות את העסק ולקבל את התחושה כאילו הם כבר ביקרו בו.