מה זה NFT ? שמעו מה יש לניב נינבורג לומר

NFTs הם פריטי אספנות שקיימים בעולם הדיגיטלי. הם נקראים גם פריטי אספנות קריפטו. NFT הוא נכס דיגיטלי שניתן לרכוש, לבעלות ולסחור על ידי המשתמשים שלו.

לדברי ניב נינבורג ניתן להשתמש ב-NFT בדרכים שונות:

  • המסחר של NFTs יוצר שוק משני לפריטים נדירים בעלי זמינות מוגבלת או ביקוש גבוה.
  • משתמשים יכולים להשתמש בהם כהשקעה כדי להרוויח רווחים מהעלאת ערכם לאורך זמן.
  • ניתן להשתמש בהם גם כדי להשתתף במשחקים או ברשתות חברתיות שבהן הם ניתנים לסחר עבור נכסים דיגיטליים אחרים או פריטים בעולם האמיתי כמו פרסים, אשראי וכרטיסים.

מה זה בעצם NFT ההסבר המלא

ניב נינבורג מסביר כי NFT  הם ראשי תיבות של Non-Fungible Token שהוא סוג של נכס דיגיטלי. הם ייחודיים וסחירים.

אסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFTs) הם נכסים דיגיטליים שיש להם כמה מאפיינים ייחודיים שהופכים אותם לשונה מכל נכס אחר בעולם. זה כולל את המחסור, הבעלות וההעברה שלהם. יְכוֹלֶת. NFTs נוצרים על ידי שימוש ב-Ethereum blockchain כדי לעקוב אחר בעלות, העברה ונדירות של נכס דיגיטלי ספציפי דרך כתובת Ethereum הייחודית שלו. ניתן להחליף או להשתמש ב-NFT במשחקים הבנויים על גבי פרוטוקול Ethereum וכן על ארנק המטבעות הקריפטוגרפיים המועדפים עליך כמו MyEtherWallet.com ובורסות כמו Coinbase. NFT s משמשים לייצוג נכסים דיגיטליים ייחודיים כגון בעלות על יצירת אמנות, מניה בחברה או פריטי אספנות סמליים כמו CryptoKitties. 

NFT  הוא סוג של נכס דיגיטלי שקיבל ערך

לדברי ניב נינבורג זה יכול להיות אסימון, מטבע או נכס קריפטו. הם בדרך כלל לא אובייקטים פיזיים, אלא הם ייצוגים דיגיטליים של הנכסים שהם מייצגים. . NFTs הם נכסים דיגיטליים המיוצגים ב-Ethereum blockchain, וניתן לבעלותם ולסחור אותם באמצעות רשת מסחר NFT ציבורית או פרטית מבוססת Ethereum. ישנם סוגים שונים של NFTs: ניתנים לאספנות, לא ניתנים לשינוי, ניתנים לשינוי ונכס. לפריטי אספנות יש קודים ייחודיים לכל פריט ואינם יכולים להיות המוניים למעלה, בעוד פריטים שאינם ניתנים לשינוי מיוצרים בייצור המוני וניתן לשכפל אותם. Fungibles הם פריטים שחולקים אסימונים זהים ולכן לא ניתן להפרידם ליותר מפריט אחד. דוגמה לנכס ניתן להחלפה היא קובץ תמונה או מטבע דיגיטלי כמו Ethereum (ETH). ל-NFT יש קטגוריות שונות: כרטיסי מסחר, פריטי אספנות דיגיטליים, וירטואליים.