לא חבל, הכסף שלך יכול לעשות יותר עד סוף המאמר

הכסף שלך

אנשים רבים בארץ ובעולם, מבלים את רוב זמנם בעבודה. מדובר על אנשים אשר קמים בבוקר, נוסעים בשיא הפקקים לעבודה, מבלים שם לפחות 9 שעות ואז נוסעים חזרה ושוב עומדים בפקק. ברגע שהם מגיעים הביתה, הם מתחילים להתעסק עם מטלות הבית השונות, טיפול בילדים שלהם וכדומה. למחרת, הכול יראה אותו הדבר בדיוק. ימים מסוג זה וחיים בסגנון הזה יכולים להכניס כל אדם שפוי לדיכאון קליני, לכן חשוב לא להיגרר לחיים שגרתיים כאלו, אלא לעשות את הצעדים הראשונים לכיוון של עצמאות כלכלית. במטרה להגיע למטרה הנעלה הזאת, יש צורך להבין כיצד ניתן להגדיל את ההון העצמי שלכם. הרי לא מספיק לבזבז את כל החיים בעבודה, אלא יש צורך להשקיע את הכסף כדי לתת לו להגדיל את עצמו.

> קראו על סוגי השווקים הפיננסיים הקיימים https://it-finance.co.il/types-of-financial-markets

אריה גולדין – כיצד להגדיל את ההון העצמי?

אריה גולדין מאמין שאין שום טעם לשמור את הכסף סגור בתוכנית חיסכון בבנק. אומנם נכון כי בעבר הבנק היה מספק ריבית נאה לכל מי שהיה מוכן לסגור את הכסף שלו לאורך שנים ארוכות, אך היום הריבית שואפת לאפס ואין שום הגיון לתת לכסף להירקב שם. לכן חשוב להבין מה אתם יכולים לעשות עמו, במטרה לאפשר לו לגדול ולהתרבות בצורה הטובה ביותר. כמובן שמי שיש לו מספיק כסף, יכול לרכוש לעצמו נכס להשקעה. אך חשוב לצבור הון עצמי משמעותי, במטרה לרכוש נכס בארצנו הקטנטונת. כמו כן, יש צורך להבין היכן בכלל שווה לכם להשקיע, היות ולפעמים התשואה כל כך נמוכה, שההשקעה לא שווה את כל ההוצאות הנלוות אליה.

אופציה נוספת היא כמובן להשקיע בבורסה, דבר שיכול להתאים לכל סוגי האנשים. מי שמרגיש שהוא לא מוכן לקחת סיכון, יכול למשל להשקיע בהשקעה סולידית יותר. השקעה מסוג זה אומנם תניב תשואה יותר נמוכה, אך היא תהיה פחות מסוכנת והיא יכולה להתאים גם לטווח הארוך. מצד שני, חובבי האדרנלין יוכלו להשקיע גם בהשקעות בעלות פוטנציאל סיכון גבוה יותר, אשר יניב להם תשואה יותר גבוהה ותוך זמן יותר קצר. אריה גולדין ממליץ בחום ללמוד את התחום לעומק.