איזה עסקים צריכים עיצוב אפליקציות?

אם אתם בעלי עסק, אין לכם הרבה זמן פנוי, אז בואו ניגש ישר לעניין: כל עסק, באשר הוא, בכל תחום, יכול לעבוד טוב יותר עם אפליקציה. נשמע מוגזם? אז בכל זאת בואו נקדיש 3 או 4 דקות כדי להבין על מה אנחנו מדברים, כי אנחנו לא אומרים זאת סתם. עיצוב אפליקציות זה תחום כל כך רחב, אז תרשו לנו להרחיב לכם את הידע, ואת תפיסת המציאות. אין לכם מה להפסיד.

נתחיל מזה שכל הלקוחות שלכם באשר הם משתמשים באפליקציות. כל הטלפון הסלולרי שלהם עמוס בהן, והם משתמשים בהם בלי לחשוב על זה בכלל. אז למה לא בשלכם?

לפתוח את הראש: אפליקציות לעסקים

עיצוב אפליקציות לעסקים זה תחום אינסופי, כיד הדמיון הטובה. אם הלקוח שלכם מתחיל להשתמש באפליקציה שלכם והוא מרוצה ממנה, קניתם אותו, והוא הופך ללקוח קבוע. הנה שלוש דוגמאות יוצאות דופן של בעלי עסקים קטנים שחושבים רחוק:

  • מוסך – אפליקציה שמעדכנת את הלקוח על זמן החלפת מצבר מתקרב, טיפול 10,000, מבצעים במוסך, שינויים בחוק בנוגע לנהיגה וכיו"ב, ומאפשרת לו לעקוב אחרי האוטו שלו בחכמה ובקלות.
  • ירקן – מעדכן על שינויים קרובים במחירים, מבצעים, חבילות, הזמנות ומשלוחים, עונה שנכנסת, חבילות לחגים וכיו"ב.
  • מקדם אתרים – אפליקציה שמאפשרת לראות בזמן אמת ותחת המותג שלכם את ביצועי המודעות, קישורים חדשים לאתר הלקוח, מה עושים המתחרים וכיו"ב, במרוכז.

היתרונות של אפליקציה לעסק

אפליקציה לעסק שלכם ממתגת את העסק שלכם כיוצא דופן, ויוצרת מה שנקרא בתעשייה – בידול. ההבדל ביניכם לבין המתחרים יכול להיות לפעמים הבדל כמעט לא מורגש, ואז האפליקציה משנה את חוקי המשחק. יש עולמות בהם זה סטנדרט בתעשייה, ומי שלא משחק לפי הכללים, פשוט נעלם.

בנוסף לכך, ישנם יתרונות ייחודיים כגון איסוף מידע על התנהלות הלקוח, ויצירת מהלכי קידום מכירות ברכישות באפליקציה. אתם יכולים להגדיל את המכירות באופן משמעותי, וללמוד מהמידע שאתם אוספים כיצד לשפר עוד ועוד את חווית הלקוח, ובכך להרים את העסק שלכם למקומות שלא תיארתם לעצמכם לפני כן.