מה ההבדל בין מקררים רגילים למקררי יוקרה?

מקרר – כלי חשמלי שימושי ויומיומי שמשמש אותנו בחיי היום יום, אך ככל שנוקפות השנים ניתן למצוא בחנויות מוצרי החשמל מגוון מוצרים עשיר ומגוון ביותר.

במחלקת המקררים בחנויות מוצרי החשמל, שוכנים האחד לצד השני מקררים רגילים ושגרתיים לצידם של מקררי יוקרה מודרניים ואיכותיים. שניהם כמובן ממלאים את אותו תפקיד – קירור מזון לשימוש ביתי. מרבית המקררים מכילים גם תא הקפאה ייעודי אשר בתוכו ניתן לאחסן מוצרי הקפאה.

מה בכל זאת מיוחד במקררי יוקרה?

אמנם המטרה והשימוש של המקררים זהים לחלוטין, אך בכל זאת קיימים כמה הבדלים משמעותיים. הללו מתבטאים בכמה היבטים:

  • המראה של המקרר – מקררי יוקרה נהנים ממראה מעוצב ומושקע במיוחד בהיבט החיצוני. מדובר על חומרי גמר מתקדמים ועכשוויים, צבעים מיוחדים, שילוב חומרים ועוד. כאשר למקרר מראה מעוצב ויפה כל כך הוא יוצר במטבח בו הוא ניצב רושם מושלם שמשתלב גם עם יתר האלמנטים שכבר נוכחים במטבח.
  • פונקציות של המקרר – יש לכל מוצר חשמלי פונקציות שונות. כאשר מדובר על מקרר רגיל הפונקציונאליות שלו רגילה אף היא. ואילו אם מדובר על מקרר יוקרה המוצר נהנה מפונקציות משופרות. לדוגמה, אופציה להחליף את תא הקירור להקפאה וכדומה.
  • חלוקה פנימית – חשוב לכל אחד שהמקרר יכיל בתוכו כמויות מתאימות של מאכלים ומוצרים. ככל שהמקרר מחולק נכון יותר כך יהיה קל יותר לארגן בו את המוצרים בצורה נשלטת. וכמובן – לשמור על מקרר מסודר ומאורגן בכל עת.
  • פירוק וניקיון – מקרר נחשף למזון וללכלוך מטבע היותו. אם כן חובה שיהיה קל ואפשרי לנקות אותו בצורה יומיומית וללא טרחה יתרה. מקרר בעל דפנות חלקות יאפשר לנו להסיר בקלות יתרה כל כתם ולשמור על מקרר חלק ונקי.

> ראו מידע מקצועי נוסף ומגוון רחב ואיכותי של מוצרי חשמל באתר kerizman!