איך מוכרים מטבע קריפטוגרפי?

 Cryptocurrency הוא מטבע דיגיטלי המשתמש בקריפטוגרפיה כדי לשלוט ביצירתו ובניהולו, במקום להסתמך על רשות מרכזית. המשמעות היא שאספקת הכסף אינה נשלטת על ידי בנק או ממשלה, והעסקאות מבוצעות בעילום שם.

ישנן שלוש דרכים למכור מטבעות קריפטוגרפיים:

– קניית מטבעות קריפטוגרפיים במטבע פיאט (דולר, אירו וכו')

– מכירת מטבעות קריפטוגרפיים עבור מטבע פיאט

– כריית מטבעות קריפטוגרפיים

Cryptocurrency  הוא נכס דיגיטלי המשתמש בקריפטוגרפיה לצורך אבטחה ומאפשר לבצע עסקאות פיננסיות מאובטחות. היא משתמשת במערכת בקרה מבוזרת שאינה מנוהלת על ידי אף רשות מרכזית. מטבעות קריפטו הם כל הזעם בימים אלה ואנשים מנסים להבין איך למכור אותם.

על מנת למכור מטבעות קריפטוגרפיים, תזדקק לארנק שבו תוכל לאחסן את המטבעות שלך ולבורסה שבה תוכל לסחור את המטבעות שלך עבור מטבעות או סחורות אחרות.

תהליך מכירת מטבעות קריפטוגרפיים כולל כמה שלבים:

– תצטרך לפתוח חשבון עם בורסה

– תצטרך לקנות את המטבע הקריפטו שאתה רוצה למכור

– לאחר מכן תצטרך לשלוח את המטבעות שלך מחשבון ההחלפה שלך לארנק שלך

– ברגע שהמטבעות שלך נמצאים בארנק שלך, תוכל למכור אותם בבורסה

מטבע קריפטו הוא מטבע דיגיטלי המשתמש בקריפטוגרפיה לצורך אבטחה והוא אינו נשלט או מונפק על ידי בנק או ממשלה כלשהי. מטבעות קריפטוגרפיים נוצרו בשנת 2009 על ידי מישהו שמשתמש בכינוי Satoshi Nakamoto, אך רק לאחרונה הפך המטבע הקריפטוגרפי לפופולרי ברחבי העולם עקב עליית הביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Ethereum, Litecoin, Ripple ומונרו.

ישנן דרכים רבות למכור מטבעות קריפטוגרפיים, כולל בורסות, כספומטים ועסקאות עמית לעמית (P2P) דרך אתרים כגון LocalBitcoins.com. למידע נוסף ביטס אוף גולד

בורסות קריפטו הן המקום שבו אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם מטבעות פיאט כמו דולר אמריקאי, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין או Ethereum בפלטפורמת מסחר שבה אתה יכול לסחור במטבעות שלך במטבע אחר או במטבע פיאט במחירים הטובים ביותר הזמינים. להמזך קריאה במגזין אקטואליק היכנסו לאתר