בחירה נכונה של חברת פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

לבחור מתכנת זה שלב חשוב מאד, מכיוון שלאחריו האפליקציה יוצאת לשוק. היא הופכת למוצר של ממש. בשל כך חשוב לבחור מתכנת שנעים לעבוד איתו, קל וחומר שהתקציב שהצבתם ישמר, וכמובן – שתהיה הבנה מושלמת של הטכנולוגיה הנדרשת כדי להפעיל את האפליקציה אצל משתמשי הקצה.

פיתוח אפליקציות

איזה טכנולוגיות קיימות?

בחירת מתכנת של פיתוח אפליקציות היא דבר חשוב, בעיקר מכיוון שמדובר במשימה שדורשת הרבה מאד ידע טכני, מתמטי וטכנולוגי. כל אחד / אחת שתבחרו צריכים לשלוט בחומר הרלוונטי. כיום ישנם שלושה סוגים עקריים של אפליקציות: סלולריות, אפליקציות לרשתות חברתיות ואפליקציות לטאבלטים. כל אחד מהשלוש דורש יכולות דומות, אבל גם הרבה מאפיינים ספציפיים שדורשים ידע ממוקד. כל אפליקציה דורשת מתן מענה סבלני ומדויק, מכיוון שללא יצירת מוצר ללא דופי, המשתמשים פשוט לא ישארו איתו.

מה חשוב למצוא אצל מתכנת?

  • שירות אדיב ונעים – חשוב שאפשר יהיה לעבוד בצוות עם המתכנתים, ולא להרגיש כאילו הם עסוקים מדי עבורכם
  • ידע מדויק עבור הפלטפורמה אליה מיועדת האפליקציה, לרבות חידושים, שכלולים ועדכונים
  • עמידה בלוחות זמנים ותקציב

חשוב לבדוק את הניסיון של המתכנת

לפני שבוחרים מתכנת על בסיס קריטריונים המתוארים לעיל, חשוב לבדוק את הניסיון שלה / שלו בכל הקשור לעבודת פיתוח אפליקציות. או בשפה פשוטה: לבקש לראות תיק עבודות. חשוב לבדוק את האפליקציות אשר מופיעות בתיק, ולראות אם נעים להשתמש, אם ישנם באגים או בעיות כלשהן שמעוררות את הדאגה שלכם. כלומר, לא רק הכמות, אלא גם האיכות.

חשוב מאד לעבוד עם מישהו שאתם מרגישים שמתלהב מהרעיון שלכם, שיש לו מה לתרום או להציע, ובעיקר – כאחד שהופך להיות חבר מלווה בצוות. כלומר זה לא רק מתן שירות אד הוק חד פעמי, ברגע שעולה האפליקציה מערכת היחסים נגמרת, אלא מישהו שאפשר לפנות אליו בעתיד כדי לשפר, מישהו שאפשר להתייעץ איתו, מישהו שהוא חלק מהצוות על בסיס נקודתי, על בסיס פרילנס. ללא זמינות ונכונות, תשוקה ומוטיבציה מהסוגים האלו, לצד הקריטריונים המתוארים לעיל, יתכן ויתגלו קשיים בעבודה על האפליקציה שלכם. בנוסף, חשוב שהוא יהיה זמין בצורה זו או אחרת לתיקונים לאחר שהאפליקציה עולה לאוויר.