סקירה על פתרונות תקשורת לעסקים

סקירה על פתרונות תקשורת לעסקים

פתרונות התקשורת לקחו צעד נוסף קדימה, והם מציעים לכל בעל עסק מענה נהדר ומותאם אישית תוך חיסכון במשאבים ובהוצאות. הפתרונות הללו עושים שימוש בפיתוחים טכנולוגיים עכשוויים אשר כבר נעשה בהם שימוש ארצות שונות ברחבי העולם. מסתבר כי גם בארץ הם יהפכו להיות לעובדה מוגמרת. הפתרונות הללו נועדו לייעל את הפעילות של העסק ויחד עם זאת לחסוך שמשאבים ובעלויות.

  1. פתרונות בענף הסלולר – כיום יש אפשרות להחליף בין ספקי הסלולר ולהתנייד בקלות רבה. זו אפשרות זמינה ואפשרית לכל אחד. אבל הפתרון הנוכחי הוא הרבה מעבר לכך, הוא מאפשר גמישות מקסימלית ומפתיעה. ניתן לחבר מכשירים ניידים מכל מקום בעולם למרכזיית הענן. כמובן שהחיבור מתאפשר רק במקומות בהם קיימת רשת אינטרנט ניידת. פתרון זה מאפשר לכל עובד בכל נקודה על גבי הגלובוס להתחבר לענן עם הטלפון שלו ולבצע פעולות, לקבל מידע ולסנכרן נתונים.
  2. בעבר היה עלינו לבחור בין ענן פרטי לענן ציבורי. כאשר הענן הפרטי נועד להבטיח את המידע ולהצפין אותו כראוי. כדי ליהנות מכל העולמות מציעים המומחים שילוב של הקמת ענן פרטי ומאובטח שיושב על ענן ציבורי. שירות זה תומך בכל העננים והוא תואם לכל בסיסי הנתונים הקיימים. כך ניתן ליהנות מיתרונות של ענן ציבורי לצד אבטחת המידע כמו שאפשר רק בענן פרטי.
  3. פתרונות עבור שירותים בחו"ל. שירותים אלו נועדו לחסוך את עלויות התקשורת של העסק. והוא מאפשר לכל עובד להיות מחובר למערכת בלי להוציא בגין כך סכומים גבוהים. עובדים יוכלו להתחבר, לגלוש ולשוחח בלי לשלם בגין כך סכומים מוגזמים.
  4. פתרונות לגיבוי המידע בענן. פתרון זה מאפשר לגבות כל מידע שקיים במחשב נייד או נייח וכן מידע בטלפונים חכמים וטאבלטים ישירות לענן. מדובר על שיטת גיבוי אמינה אך זולה משמעותית מהשיטות המוכרות.
  5. טלפוניה בענן – כל שירותי הטלפוניה עוברים למרכזיית ענן. מרכזיה בענן מציעה מגוון אפשרויות ופתרונות מתקדמים ביותר. מה שמייעל את התפעול של העסק ומאפשר לספק מענה הולם לכל פניה. למידע נוסף בקרו באתר מור נט תקשורת https://www.more-net.com/

התקדמו לדבר הבא – הביאו את קדמת הטכנולוגיה אליכם למשרד.