סוללה לדייסון v6

דייסון היא יצרנית שואבי האבק האייקונית ביותר בעולם. דייסון נמצאת בחזית החדשנות בתעשיית שואבי האבק במשך עשרות שנים.כולנו יודעים שדייסון הוא אחד המותגים הטובים ביותר בכל מה שקשור לשואבי אבק והם תמיד מגיעים עם עיצובים חדשים וחדשניים. 

דייסון היא חלוצה בתחום שואבי האבק כבר עשרות שנים. דייסון היא חברת הנדסה שיוצרת מוצרים חדשניים כדי לשפר את חייהם של אנשים. הם ידועים בעיקר בזכות שואבי האבק, מייבשי הידיים ומטהרי האוויר שלהם.

מה חשוב לדעת על סוללה לדייסון v6? 

Dyson v6 הוא שואב האבק האלחוטי הראשון שיש לו סוללה. זה מקל על הניקוי ללא הטרחה של כבלים. החברה באמת התעלתה על עצמה הפעם על ידי הצגת גרסה המופעלת על ידי סוללה לדייסון v6 הפופולרי שלהם, שהוצג לראשונה בשנת 2015. הדגם החדש, שנקרא Dyson v6 Absolute, יהיה זמין בספטמבר 2018.

Dyson v6 הוא שואב אבק אלחוטי עם יניקה חזקה וחיי סוללה ארוכים. ניתן להשתמש בו בבתים ובמשרדים. הסוללה מחזיקה עד 45 דקות בטעינה אחת.

לסוללה של Dyson v6 יש חיי סוללה מרשימים של עד 45 דקות לטעינה, מה שאומר שאתה לא צריך לדאוג שהכוח ייגמר בעת ניקוי חללים גדולים יותר כמו משרד או בית. הסוללה מחזיקה עד 20 דקות וטעינה לוקחת כשעתיים. זה יחזיק מעמד 3 שנים לפני שיהיה צורך להחליף אותו.

דייסון ידועה בחדשנות שלהם בטכנולוגיה וזו הסיבה שהמוצר הזה כל כך פופולרי בקרב הצרכנים. זוהי חברה ידועה שמייצרת שואבי אבק, מייבשי שיער, מייבשי ידיים ושאר מכשירי חשמל ביתיים מאז 1993. הם גם הממציאים של שואב האבק ללא שקיות. הסוללה של שואב האבק היא הטובה ביותר וכדאי לשים לב שיש לכם אותה. למידע אודות חלקי חילוף לדיסון