קורס אבלטון – אם לא הכרתם עד היום, זה הזמן!

אבלטון היא התוכנה הנחשבת והמובילה ביותר בתחום היצירה, הפקה ועריכה של מוזיקה אלקטרונית.  קורס אבלטון מספק הדרכה וכלים למימוש מלוא הפוטנציאל של התוכנה.

נושאי הקורס

בקורס אבלטון לומדים כיצד לתפעל את התוכנה, מה הכלים הדרושים להפקת מוזיקה, מושגים מעולם המוסיקה האלקטרונית והמוסיקה בכלל, סוגי הקלטות, מקצבים, אפקטים שונים ועוד. 

למי מתאים

לימודי אבלטון פתוחים לכל המעוניין. די.ג'י. שמעוניין להרחיב את הכלים והידע שלו, בני נוער חובבים שרוצים להתפתח בתחום המוסיקלי או חולמים על עתיד כמפיקים מוזיקליים. מורים למוסיקה וכל מי שמוסיקה זורמת בדמו. 

איפה לומדים?

אפשר ללמוד באמצעות מדריכים חינמיים ברשת, שיעורים מקוונים באון ליין, רכישת שיעורים מוקלטים או במכללות השונות למוזיקה. 

היתרון של לימודי און ליין על פני שיעורים מוקלטים הוא באפשרות לקיים שיח, הבהרות, לשאול שאלות ולהיתרם משאלות של חברים לכיתה. 

היתרון של לימודים מוקלטים הוא בכך שהמידע נשאר אצלנו ואנו יכולים לחזור אליו ועליו שוב ושוב. 

משך הלימודים

בין חודשיים לחצי שנה בתדירות של כפעם בשבוע, עם שינויים קלים בין מוסד למוסד.

תנאי קבלה

ככל שאתם לומדים באמצעות מדריכים חינמיים, קורס מקוון וכדומה אין תנאי קבלה מיוחדים אך מומלץ שיהיו לכם מיומנויות מחשב בסיסיות, שבלעדיהן תתקשו להבין את הקורס.

ככל שאתם בוחרים ללמוד באחת המכללות שמציעות קורס זה, יתכן שמיומנויות מחשב בסיסיות יהוו קריטריון חובה. בחלק מהמוסדות יתכן ותדרשו לרקע בתחום המוזיקה האלקטרונית וידע בתחום טכנאות סאונד וקול.  

עלות קורס אבלטון

קורס אבלטון בסיסי ביותר מתחיל ב-1,500 ₪ ויכול להגיע גם לכ-15,000 ₪, כאשר הפער נובע ממיקום הלמידה והציוד, כמו גם שיטת הלמידה, היקף הלמידה ופרמטרים נוספים. מידע נוסף באתר https://music-arena.co.il/