פרסום בפייסבוק לצד פרסום במנועי חיפוש – תן לקליקים לשווק במקומך

מדיה חברתית בארגונים

אם יש לכם עסק ואתם רוצים לקדם ולשווק אותו נכון, אתר אינטרנט יכול לעשות עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר. אולם, כדי להפיק מכך את כל היתרונות חשוב לעשות את זה חכם ויעיל. פרסום במנועי חיפוש מצריך ידע והבנת המערכת, ובעיקר כשזהו פרסום אתרים בגוגל. לצד זה כמובן ישנן דרכים נוספות, כמו פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות.

פרסום באמצעות מנועי חיפוש

כדי לשווק ולקדם את האתר שלכם חשוב שתחשפו אותו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. פרסום במנועי חיפוש עם Optiwise היא אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת, וכן גם כזו שתאפשר לכם ליהנות מחשיפה רבה. פרסום באמצעות מנועי החיפוש השונים, כמו גוגל למשל, מאפשר לאתר שלכם להיחשף לגולשים רבים, שחלקם ימצאו בו שימוש רב. פרסום בדרך זו מצריך הבנה והכרות עם המנועים השונים והשפה שבה הם משתמשים. חשוב לשלב מאמרי תוכן, מילות מפתח חזקות ואמצעים נוספים כדי לקדם את האתר במנועים ולאפשר לגולשים להכירו. אינכם מוכרחים להיות מבינים גדולים. שילוב הפרסום במנועים אלה וההקלקות על כל אחת מהפרסומות ייצרו את ה"באז" הדרוש ויאפשרו לכם לקבל יותר ויותר פניות.

פרסום ברשתות חברתיות

כמו פרסום אתרים בגוגל, כך גם הפרסום ברשתות החברתיות היא דרך מצוינת ליהנות מחשיפה רבה יותר ומשיווק מוצלח יותר. בשנים האחרונות הפכו הרשתות החברתיות, ובעיקר פייסבוק, למקום מפגש של רבים, להעביר חוויות, תמונות, מסרים שונים. אך לצד כל זה, ובעיקר בזכות זה, יש לרשתות אלו כוח רב בכל הקשור לחשיפה ושיווק. פרסום בפייסבוק עם אופטיוויז חושף את האתר שלכם, את השירות או המוצר שאתם מציעים, לגולשים רבים שיכולים ליהנות ממנו ולהפיק מכך תועלת. פרסום בדרך זו מאפשר פנייה ישירה אל כל הלקוחות הרלוונטיים או הגולשים שהמידע המדובר יכול להתאים להם. מדובר בפרסום ממוקד מאד, ולכן גם בעל סיכויי הצלחה גבוהים לשווק את האתר או את העסק בצורה הטובה ביותר.

ליהנות מכל היתרונות

ניתן לראות, כאמור, שישנן שיטות שונות לפרסום האתר, העסק או המוצר. בעידן הטכנולוגי שלנו, ובעיקר בעידן שבו האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, חשוב לנצל את יתרונותיו. מדובר בפלטפורמה בעלת יתרונות רבים ויכולת שיווק מצוינת, אך כל זאת, בתנאי שיודעים להשתמש בה בצורה הנכונה. שיווק האתר או העסק ברשתות החברתיות, במנועי החיפוש המובילים כמו גוגל, וכן גם באתרים אחרים רלוונטיים, יכולים לקדם אתכם באופן משמעותי ולהגדיל את הרווחים שלכם. ככל שיקליקו על הפרסומות גולשים רבים יותר, כך תזכו לחשיפה רבה יותר.

חשוב שתעזרו במומחים בתחום כדי לעשות זאת, ובעיקר כאלה, המכירים היטב את הפלטפורמה ואת הדרכים השונות לנצל את כל מה שהיא מציעה. ישנן לא מעט חברות, המציעות שירותים מסוג זה. ערכו סקר שוק קצר ותוכלו למצוא את אלו שתוכלנה לעזור לכם בנושא.