קורס גרפי באינטרנט

קורס גרפי באינטרנט

ללמוד דרך האינטרנט קורס גרפי בקלי קלות, איך עושים את זה? מאיפה מתחילים ומה זה בכלל קורסים מתוקשבים בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? כיום שיש אין ספור אפשרויות ללמוד קורסים גרפיים בישראל תוכלו ללמוד גם ברשת האינטרנט, כל אחד והסיבות שלו, יש כאלה שירצו לשלב לימודים ועבודה ולאו דווקא יכולים לעמוד לפי השעות של מכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה או יש סטודנטים שיעדיפו ללמוד אונליין דרך המחשב בגלל המרחק, כיום בשנת 2018-2019 אפשר ללמוד כל דבר דרך האינטרנט ולבנות קריירה מצליחה במיוחד שאם העבודה דרך המחשב אז למה לא ללמוד דרך האינטרנט.

קורס גרפי באינטרנט התעודה ותיק עבודה סרטוני הסבר מדהימים בעברית

לימודים גרפיים זה לא משנה איפה אתם לומדים במכללה לעיצוב אונליין או בבית ספר לגרפיקה פיזי, הכי חשוב היום יותר מתעודה זה איך נראה תיק העבודות שלכם בתחום, האם הוא מספיק מקצועי כדי שיפתחו לכם דלתות בתחום או שהוא חובבני מידי ושום דבר לא יצא מזה, כיום כדי לעבוד בתחום העיצוב גרפי זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בתחום או שאין לכם, מה שיבדקו זה כמה אתם יצירתיים בתחום וכיצד אתם יכולים לתרום ללקוחות ומעסיקים להגדיל את המכירות דרך עיצובים גרפיים. יש כאלה שמצליחים בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ללא יום לימודים אחד במכללה או בבית ספר, יש כאלה שלמדו לבד והצליחו לפתוח משרדי פרסום וחברות שיווק וכל זה בגלל שהיו מספיק יצירתיים כדי להראות תיק עבודות מקצועיים, אבל  כיום לא כולם כאלה ויש אנשים שצריכים את ההדרכה בתחום כדי לבנות יצירתיות.

נושאי הלימוד בקורס גרפי אינטרנטי

צבעים – בתקופת הלימודים תלמדו אין ספור חוקים ונושאים הקשורים כיצד להעביר מסרים בצורה הטובה ביותר. תלמדו כיצד לשלב צבעים בהתאם לרעיון שאתם מעצבים, מהו קהל היעד שלכם ומהו הצבע הכי טוב בשביל קהל יעד זה. האם קהל היעד שלכם הוא ילדותי או מבוגר, האם אתם צריכים להצביע על רשמיות בעיצוב או לסירוגין להצביע על נוער. לכל קהל יעד יש את הצבעים שלו ולכל צבע יש את החוזקות שלו ואת מה שהוא מנסה להעביר. כמובן שבתקופת הלימודים תחשפו לאין  ספור עבודות ותרגילים כדי להמחיש לכם את זה בצורה יותר טובה, שיעורי הבית והתרגילים בתקופת הלימודים יאפשר לכם להרחיב את תיק העבודות שלכם ולתפוס ניסיון בתחום. ככל שמתרגלים הרבה אתם תוכלו לשלוט בתוכנות הגרפיות בצורה מהירה, זה לא סוד שבכל תחום צריכים להשקיע כדי להתקדם במיוחד בעולם המחשבים שצריכים לזכור אין ספור פקודות כדי לדעת איך לעצב עם כלים  שמתאימים לסגנון העיצוב שאתם רוצים.

יצירתיות  בקורסים גרפיים

בתקופת הלימודים אף אחד לא מצפה ממכם להגיע עם ראש יצירתי לתחום זה, יצירתיות הוא דבר שעובדים עליו לכל אורך הלימודים, על המורים שלכם לתת לכם תרגילים בוני יצירתיות ומחשבה, ככל שתגדילו ראש בתחום העיצוב גרפי בהחלט תוכלו לפתח יצירתיות בקלות עם שימוש נכון של תוכנות גרפיות. נוכל לראות יצירתיות באיורים וציורים דיגיטליים שמעצבים גרפיים לא ידעו בכלל לצייר ותוך כדי הלימודים הגיעו לעולמות חדשים בתחום הציור, כיום איור דיגיטלי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם העיצוב החל מציור לחוברות וספרים ועד הכנת איורים וציורים דיגיטליים לעיצוב אפליקציות ועיצוב אתרי אינטרנט. בתקופת הלימודים תרגילים בוני יצירתיות יאפשר גם לכם ללמוד הרבה על עצמכם ולראות שהראש עובד בלי הפסקה. מספיק אהבה לתחום האמנות הדיגיטלית כדי להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום.

תוכנות גרפיות לקורס גרפי באינטרנט

כיום התוכנות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים הם שייכים לחברת אדובי, חברת אדובי הנה החברה היחידה שמספקת פתרונות דיגיטליים לעבודה בתחום העיצוב גרפי ממוחשב. התוכנות המדוברות הם תוכנת הפוטושופ לעיצוב והכנה של עיבודים גרפיים לקידום מכירות ושיווק על ידי תמונות, תוכנת האילוסטרייטור הנה תוכנת גרפיקה ממוחשבת וקטורית שמאפשרת לבנות תדמית לעסקים החל מעיצוב קונספטואלי של לוגואים ועוד, התוכנה שימושית בעולם המעצבים גרפיים אבל לא רק. תוכנת האינדיזיין תוכנה לעימוד וביצוע עיצוב גרפי לקבצים עם מלל רב. התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה היחידים של מעצבים גרפיים וגרפיקאים, ככל שאתם יודעים לעבוד על התוכנות הגרפיות בצורה מקצועית ומהירה תוכלו להפנות את היצירתיות שלכם בצורה נכונה בתוכנות הללו.

 

קורס גרפי באינטרנט אונליין דרך המחשב עם מורים פרטיים אחד על אחד

לימודים אישיים אחד על אחד מתבצעים עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה פוטושופ, אילוסטרייטור או אינדיזיין, המורה יוכל לעבוד מרחוק עם תוכנת חיבור ישירות על התוכנה ולהסביר לכם איך לבצע עיצובים גרפיים בתוכנות הללו, לאחר כל הסבר של המורה אתם תתרגלו את החומר הלימודי ובמידה ויש לכם שאלות על הנושא הנלמד המורה יסביר לכם שוב ושוב את החומר עד שתבינו אותו במלואו, השיחה דרך המחשב מתבצעת עם תוכנת שיחה והלימודים נעשים מאוד נוחים למי שרוצה ללמוד מהבית ללא טרחה. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר על איך עוברים ולומדים קורס גרפי באינטרנט סרטוני ההסבר שנמצאים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להיות מעצב גרפי או גרפיקאית מקצועיים בתחום התקשורת חזותית ועיצוב.

עבודה לאחר סיום לימודי קורס גרפי באינטרנט

כיום עבודה למעצבים גרפיים וגרפיקאים יש בשפע ואפילו השוק סובל ממחסור עצום בכוח אדם איכותי בתחום וכל זה קרה בעשור האחרון בגלל ההתפתחות המואצת של חברות ההייטק בישראל, מדינת ישראל בתור מעצמת הייטק עולמית שואבת לתוכה עשרות אלפי מעצבים גרפיים מידי חודש וכוח האדם הישראלי לא מספיק לכן מגיעים לפה גם תושבים מעבר לגבולות ישראל כדי לתת את המענה שהמדינה צריכה. בעבר רוב הבוגרים בתחום העיצוב גרפי היו פונים לעבודה אך ורק לעולם ההדפסה כיום מעצבים גרפיים הבינו שעולם ההייטק מכניס הרבה יותר כסף ונוכל לראות שמרבית ממעצבי הגרפיקה פונים לעבודה בתחום ההייטק או לעבוד בתחום זה כפרילנס. כמו שאמרנו קודם בתחום העיצוב גרפי תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד מה שצריך זה תיק עבודות מנצח וזה הדבר היחידי שיפתח לכם דלת בעולם העיצוב. כמובן שתוכלו לבנות לכם את התיק  בצורה גרפית יפה ולהראות אותו בדף אינטרנט או באתרים שמאפשרים לכל אחד להעלות עבודות בעיצוב, את תיק העבודות שלכם אתם תשלחו בצורת לינק למעסיק או ללקוחות שלכם שירצו לראות דוגמאות עיצוביות. על תיק העבודות לכלול גם הסברים על כל עיצוב ומה הייתה מטרת העיצוב, מומלץ להראות גם את התהליך שעבר הלוגו לדוגמה עד שנבחרה הסקיצה הסופית.

 

העבודה מהבית בתחום העיצוב גרפי – כל העבודה מתבצעת דרך האינטרנט אונליין

כיום נוכל לראות שיש מעצבים גרפיים וגרפיקאים שמעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית מכל מיני סיבות אבל אחת הסיבות זה בגלל שמרוויחים יותר בצורה עצמאית ולא מתחלקים בנתח עם הבוסים, האם מתאים לכל אחד להיות מעצב עצמאי? זה תלוי מאוד באישיות של מעצבי גרפיקה אם אתם מרגישים שכדאי לכם לעבוד מהבית ואתם דיי אחראים על לוחות זמנים ועם משמעת עצמית גבוהה בחלט להיות פרילנסרים ולעבוד מהבית זה בשבילכם, יש כאלה שמעדיפים לעבוד מספר שנים בתור שכירים כדי לתפוס ניסיון בתחום ורק לאחר מכן פותחים עסק עצמאי, כיום תחום הגרפיקה ועיצוב לא ממש משנה מאיפה אתם מעצבים מהמשרד או מהבית, העבודה היא אך ורק דרך האינטרנט וכל התקשורת האישית שלכם עם הלקוחות שלכם יהיה אך ורק דרך האינטרנט.