שלום עולם!

אהלן חברים,

קודם כל – ברוכים הבאים לבלוג שלי. שמי דניאל זריהן והחלטתי גם אני לפתוח יומן אינטרנטי שבו אוכל לשתף עם העולם (טוב, לפחות חלק קטן ממנו…) את חוויותיי בנושא השיווק באינטרנט וגם נושאים אחרים.

זהו הפוסט הראשון שלי ואני קצת מתרגש אם להגיד את האמת. אני הולך להיות הכי קצר וענייני שאפשר בלי לכתוב פרטים משעממים. אז בואו נתחיל…

לפני הכל לאלה מכם שמתעניינים בלייצר הכנסות באינטרנט ועדיין לא התנסו בכך אדגיש ואומר שהדבר אפשרי בהחלט! אחת הסיבות שהחלטתי לפתוח בלוג היא על מנת להוכיח לספקנים בינכם (ואח"כ גם לנסות לעזור…) שעם קצת רצון ועשייה אפשר תוך עניין של חודש ואולי פחות כבר לראות את הדולרים הראשונים מהאינטרנט.

זה בדיוק מה שעשיתי. להלן כמה עובדות:

1. ב- 19/8/2010 פתחתי אתר (יותר נכון עמוד נחיתה) שכל ייעודו למכור מוצר של מישהו אחר (אם אתם ממש סקרנים מדובר במדריך אסטרטגיה של אחד ממשחקי המחשב הפופולאריים בעולם נכון להיום)

2. בתאריך 8/9/2010, פחות או יותר שלושה שבועות מאוחר יותר, עשיתי את המכירה הראשונה! 20$ לחשבון קליק בנק. נחמד מאד.

אני רוצה להדגיש שלמעט קניית הדומיין לאתר (אחסון כבר היה לי) לא הוצאתי ולא שקל אחד על הפרוייקט, אלא רק כמה שעות טובות של עבודה.

מטרת הפוסט הזה היא לא ללמד אתכם כיצד עשיתי את זה אלא להדגיש שזה בהחלט אפשרי לעשות כסף באינטרנט – כמו שאמרתי. צריך לעשות! לא רק לחשוב על לעשות!

זהו, פרשתי להיום, פרטים נוספים יגיעו בהמשך.

מאחל לכולם שנה טובה וחג שמח!

דניאל