איך בוחרים חברת אחסון אתרים?

מפתחים אפליקציה

כיום פועלות חברות רבות לאחסון אתרים, מציעים מגוון רחב של חבילות אחסון , אבל השאלה המרכזית שעולה היא מי באמת החברה שתוכל לאחסן בצורה חיונית ומקצועית את האתר ? ומה לגבי עלויות ? האם קיימים הבדלים בין חבילות האחסון? כדי לענות על השאלות הללו חשוב שחברת אחסון אתרים תבין את מהות הצורך ובפועל תבצע זאת בצורה היעילה והטובה ביותר.

לפני שפונים אל חברת אחסון אתרים כזו או אחרת חשוב מאד לדעת מה הצורך שלכם באחסון אתרים, יש מספר פרמטרים שכדאי לבדוק טרם הפניה לחברת אחסון מבלי להתבלבל.

 

כך תוכלו לבחור חברת אחסון מקצועית

חשוב לדעת כמה דברים לפני שמוציאים את הארנק ומשלמים לחברת אחסון אתרים:

  • האתר שלכם בעברית- אם מדובר על אתר תומך עברית מומלץ לבחור בחברת אחסון אתרים. יכול להיות שהמחיר יהיה מעט גבוה ובמידה ואין את הסכום הזה אז ניתן גם לאחסן בשרתים אירופיים שעלותם מעט זולה.
  • נפח האחסון- במידה ואתם זקוקים לנפח אחסון גדול מאד וזאת משום שאתם מעלים סרטונים או קבצים גדולים יותר כדאי לבדוק עם חברת האחסון מה עלות של שדרוג נפח אחסון במידה ותצטרכו להשתמש בו. דבר נוסף שיש לשים אליו לב וזה רוחב הפס.
  • תיבות דואר – גם פה כדאי לבדוק אם ישנה אפשרות לחסום דואר ספאם, דבר שיכול להעיק ולהציף את תיבת הדואר במידע לא חיוני ולא רלוונטי.
  • לדבר באותה שפה- שפת התכנות היא חשובה ויש לבדוק כי האחסון מדבר באותה שפת התכנות שעליו בנוי האתר.

אלו הדברים הבסיסיים שכדאי לבדוק לפני שפונים לחברת אחסון אתרים על מנת לאחסן את האתר שלכם במקום הראוי לו , כמובן שיש עוד אבל זה רק חלק מהם .

 

חברת אחסון טובה ומקצועית היא כזו שברגע יש תקלה או בעיה כלשהיא היא תמיד יהיו לצידכם, מערך שירות לקוחות ותמיכה מאד חשוב ויש לשאול את חברת האחסון אם יש להם מוקד שאפשר לפנות אליהם בכל עת. שירות ומענה של 24 שעות יש חברות אחסון שעושות זאת . במידה וקיים שירות כזה כדאי לברר כיצד מתבצע הקשר אם זה בעזרת טלפון, מיילים צ'ט מקוון ועוד.

גם כימיה עם אנשי המקצוע הם לא דבר של מה בכך וניתן ליצור כימיה מהרגע הראשון אפילו משיחת טלפון, ברגע שיש כימיה ואותו מספק שירות אכן נמצא בשביל לעזור אז מרגישים שהבחירה בחברת אחסון לאתרים הייתה מוצלחת.