החשיבות של גיבוי בענן לעסקים

גיבוי בענן לעסקים הוא תהליך של גיבוי נתונים על שרת או התקן אחסון מרוחק. גיבוי בענן לעסקים הוא דרך משתלמת ואמינה להגן על החברה שלך מפני אובדן נתונים. תהליך גיבוי הנתונים בשרת או בהתקן אחסון מרוחק יכול להתבצע תוך דקות ספורות בעזרת ספקי שירותי גיבוי בענן. שירותי גיבוי בענן אינם מיועדים רק למשתמשים בודדים יותר; הם זמינים גם לבעלי עסקים שצריכים להגן על הנתונים של החברה שלהם.

היתרונות של שימוש בשירותי גיבוי בענן

– חיסכון בזמן וכסף על ידי ביטול הצורך ברכישת חומרה, תוכנה וצוות IT נוספים

– גישה לקבצים מרחוק מכל מקום עם גישה לאינטרנט

– הפחתת הסיכון על ידי שמירת עותקים של הקבצים שלך במיקום מרוחק

גיבוי בענן הוא שירות המאפשר לעסקים לגבות את הנתונים שהם מאחסנים בשרתים ובמחשביהם לשרת ענן. שרת הענן מתארח אצל צד שלישי, בדרך כלל חברה המתמחה בשירות מסוג זה. היתרונות של שימוש בסוג גיבוי זה כוללים את היכולת לגשת לנתונים שלך מכל מקום, כמו גם גיבוי ושחזור של הנתונים שלך באופן אוטומטי כך שלא תצטרך לדאוג לאבד אותם.

האם יש חסרונות?

החיסרון הוא שאחסון הנתונים שלך בענן אומר שאתה צריך לסמוך על חברת האחסון של הצד השלישי. אם משהו קורה לשרתים שלהם או אם הם יוצאים מהעסק, אתה עלול לאבד גם את כל הנתונים שלך.

שורה תחתונה

גיבוי בענן הוא שירות שעוזר לך לגבות את הנתונים שלך לענן. ניתן לאחסן את הנתונים בסביבה מאובטחת, וניתן לגשת אליהם מכל מקום עם חיבור לאינטרנט. גיבוי בענן הוא בדרך כלל זול מאוד וקל להגדרה. זוהי דרך מצוינת להגן על העסק שלך מפני כשל חומרה או התקפות של תוכנות כופר. מידע נוסף באתר https://www.entersys.co.il