על החשיבות של UI במוצר

על החשיבות של UI במוצר

נכנסתם לאתר מסוים שרציתם, שוטטם בו כמה שניות ויצאתם. נכון, אתם לא ממש תדעו מדוע יצאתם ממנו אך מה שבטוח הוא שיש לזה סיבה ממש טובה. אם היה בו את מה שרציתם, כנראה שחווית המשתמש שבו גרמה לכם לצאת ממנו. חבל. כמה אתרים אוכלים אותה מסיבה זו.

על החשיבות של UI במוצר |

מכירים את אתרי הבנקים האלה, אתם נכנסים לתוכם ומאבדים מהר מאוד את החשק להמשיך לשוטט בהם רק מהסיבה הכה פשוטה שהכפתורים בו, לא מובן לאן הם לוקחים אותנו והמיקום שהם נמצאים בו.. בכלל לא עושה חשק.

על החשיבות של UI UX Design בממשק האתר שלכם, יהיה כדאי לכם לקרוא המון. הם אלו אשר גורמים לכל מבקר באתר להנות בו ולהמשיך לשוטט בו כמה שיותר זמן. אם המצב הפוך והם קשים לתפעול ולא נראים טוב, קידום האתר שלכם מבחינת כניסות, יוכל להיפגע משהו.

מהו בעצם ה UI (User Interface) באתר ולמה הוא חשוב? |

עיצוב ממשק המשתמש UI (User Interface) הוא הנראות והשפה העיצובית של האתר, באמצעותם, המשתמש מבצע פעולה כלשהיא. כלומר היא עוזרת לו למניעה אותו לפעולה. למעשה, עיצוב הממשק UI הוא רק חלק אחד, מתוך כל חווית המשתמש עצמה.

כשאנו אומרים וכותבים על חווית משתמש, אנו בעיקר מתכוונים לצבעים, לנראות, הפונטים וכן כל הסימנים הגרפיים של ממשק המשתמש בכל דף ודף באתר שלנו. הם למעשה המעטפת החיצונית והשפה העיצובית של האתר או של האפליקציה אליה נתחבר

מה כולל בתוכו אפיון חווית משתמש (UI)? |

אפיון חוויית משתמש מכיל בתוכו את כל האלמנטים של הקשר שבין משתמש הקצה לבין האתר שלכם, התהליכים והשימושים שבה. כדי ליצור אפיון חווית משתמש איכותי, חשוב שהמאפיין של חברת UI שלכם יבין את כל הצרכים המדויקים של המשתמש, באופן הכי פשוט ומבלי שיצטרך ללכת לאיבוד באתר

אתר פשוט, חד, ברור, שנעים לשהות בו, ישמור לנו על כמות גדולה יותר של משתמשים ויגרום להם לחזור שוב ושוב לאתר שלנו. אם מדובר באתר מכירות, שארו בנפשכם כמה כסף דבר זה יביא לכם.