התאמת פריוריטי לתחומים שונים 

מערכות ERP הן עמוד השדרה של הפעילות העסקית. הם עוזרים לחברות לנהל את המשאבים שלהן ולהפחית עלויות. מערכת ERP היא תוכנה המסייעת לארגונים בניהול המשאבים שלהם ובהפחתת עלויות. זוהי מערכת לניהול עסקי הכוללת הנהלת חשבונות, בקרת מלאי, ייצור, ניהול קשרי לקוחות, תכנון פרויקטים, ניהול משאבי אנוש וכו'. הכנסת מערכות ERP הובילה להגברת הפריון והיעילות בתעשיות רבות, לפניכם פירוט של תחומים בהם ניתן ליישם מערכת ERP

פריוריטי לתעשיית ההייטק

המערכת מאופיינת ביכולת צמיחה לצד התפתחות הארגון, שהיא מאפיין קריטי בתעשיית ההייטק. 

ניתן להתאים אותה באופן ייחודי לחברות הייטק ישראליות הפועלות בחו"ל ולנהל פרויקטים מורכבים בתחום התוכנה בכל שלבי התהליך.

הפצה מחסנים ולוגיסטיקה

מערכת פריוריטי ERP מספקת מודול הפצה סיטונאית בשילוב לוגיסטיקה כדי לתאם בין המוצר ללקוח, תוך עמידה בזמנים ובתקציב – ללא חריגות, ללא טעויות וללא איחורים.

המערכת מספקת ראיה הוליסטית של כל תהליכי העבודה מהייצור ועד ללקוח, תוך אפשרות גישה לכל מכשיר לצורכי מעקב, תיעוד ועוד.

פריוריטי למערכות שירותי בריאות

פתרון ניהול מידע מקיף מותאם ספציפית לצרכי ארגוני בריאות וספקי שירותים בתחום. שלל יישומים חכמים מאפשרים לשפר את איכות השירות והטיפול, לעמוד בכל התקנים והדרישות, תוך התייעלות וחיסכון במשאבים והתאמה לקצב מהיר של שינויים בכל התחומים.

PrioryCity לרשויות מקומיות

פתרון ניהולי מובנה ואינטגרטיבי, המיועד לאפשר ריכוז של כל הפעולות, השירותים והמידע במקום אחד מסודר, תוך מתן גישה נוחה לבעלי הרשאה. 

מאפשר שליטה ובקרה על כל תחומי הפעילות של הרשות המקומית תוך התייעלות וחיסכון.

Priority for Nonprofits לעמותות ומלכ"רים

פתרון ERP ייעודי לארגונים ללא מטרות רווח, מסייע לנהל את הארגון בצורה חלקה ומסודרת, כאשר כל מרכיבי הארגון מרוכזים תחת קורת גג אחת – לוגיסטיקה ועובדים, תורמים ותרומות, תחזוקה, פעילויות ולוגיסטיקה. 

לסיכום, מערכת פריוריטי נוצרה כדי לתת מענה אופטימלי לצרכים הלוגיסטיים והפיננסיים של כל ארגון מכל סוג. למידע נוסף חברת פריוריטי