ביג שוט: טיפים למסחר יומי בשוק ההון

מסחר יומי בשוק ההון

לא פעם אנחנו שומעים על חברים, מכרים או על אנשים אחרים שסוחרים בשור ההון ומצליחים להרוויח מזה כסף. יש כאלה שעושים לא מעט, ויכולים אפילו לפרנס את עצמם, יש כאלה שמשתמשים בכסף שהם מרוויחים בשוק ההון בתור הכנסה שנייה, לצד המשכורת ממקום העבודה  שלהם.

אנחנו גם רוצים להרוויח, אך אנחנו חוששים להיכנס לשוק ההון, הרי אין לנו חיבור, אנחנו לא מכירים, אנחנו חוששים, לא יודעים כיצד לעשות את זה בצורה נכונה שתוכל לגרום לנו להרוויח ולא להפסיד.

לשם כך בדיוק יש את לימודי שוק ההון, כמו אלה שמציעים לנו במכללת ביג שוט. מקום בו אנחנו יכולים ללמוד על שוק ההון כל מה שאנחנו רוצים לדעת, החל ממושגי בסיס וכלה בשיטות, טכניקות, ודברים אחרים שיכולים לעזור לנו להבין את השוק הזה לעומק. אך מעבר ללימודים אשר מועברים על ידי מרצים בכירים, בעל ניסיון בתחום, בין אם מדובר בבעלי ניסיון מעשי או תיאורטי, הרי שאנחנו יכולים למצוא טיפים שונים שיכולים לעזור במסחר יומי בשוק ההון.

הטיפ הראשון הוא להיות סבלני. אף אחד לא עשה את המיליון הראשון שלו בשבוע הראשון בשוק ההון, גם לא גיא ברנד המוביל בתחום. מדובר על תהליך שדורש סבלנות, דורש למידה, דורש זמן. אנחנו צריכים להיות מוכנים לזה, על בסיס יומי ומעבר לכך.

הטיפ השני, רצוי לפזר את ההשקעות שלנו כמה שיותר. רצוי לא להשקיע את כל הכסף שלנו במקום אחד. כך אנחנו יכולים להשקיע בצורה חכמה יותר את הכסף. בין אם זה אומר שאנחנו נפזר על פני מספר תחומים, מספר מוצרים פיננסים ועוד.

הטיפ השלישי, לא להיכנס למרה שחורה כפי שאנחנו לא אמורים להיכנס לאופוריה. יהיו ימים שנצליח ויהיו ימים שלא נצליח. זה טבעי למדי.

הטיפ הרביעי, לפני שמשקיעים לומדים בקורס של ביג שוט על מה רוצים להשקיע וכיצד רוצים לעשות את זה, לומדים על המוצר, על החברה ועל כל מה שקשור אליה.

הטיפ החמישי, לעולם לא נפסיק ללמוד, זה הכי חשוב. צריך כל הזמן ללמוד, לכן רצוי להתחיל בלימודי שוק ההון ולהתקדם משם הלאה.