בנית אתר וורדפרס – גם לכם מגיע

בשנים האחרונות בנית אתר וורדפרס פופולארית מאוד בישראל וזאת משום יתרונותיה הרבים של מערכת זו. מאמר זה יגולל בפניכם את היתרונות המרכזיים אשר מאפשרים לבוני אתרים להקים לכם אתר אינטרנט מבוסס וורדפרס בעלות סבירה.

וורדפרס- מערכת פופולארית בכל העולם

מערכת הוורדפרס היא מערכת ניהול תוכן אשר פופולארית בכל רחבי העולם. נכון להיום יותר משלושים אחוזים מאתרי האינטרנט הם אתרים המתבססים על מערכת זו של וורדפרס. כאן מדובר במערכת בקוד פתוח ואלפי מתכנתים תורמים לשיפורה מדי יום שחולף. בנית אתר וורדפרס משמע גמישות בכל הקשור אל הוספה והסרה של רכיבים שונים באתר האינטרנט, ווידג'טים (תוספות) רבים אותם ניתן להוסיף לאתר, היצע גדול של תבניות עיצוב מוכנות וגולת הכותרת ממשק פשוט וידידותי המאפשר לבונה האתרים לבנות את האתר שלכם בצורה המקצועית ביותר.

מאיפה הגיע מערכת וורדפרס?

וורדפרס נוסדה בסוף 2005, על ידי מאט מולוונג, סטודנט ויזם אמריקני בתחום האינטרנט. זמן קצר לאחר מכן המערכת קצרה שבחים רבים וצברה פופולאריות עצומה בכל העולם והפכה למערכת הבלוגים הנפוצה ביותר ברשת האינטרנט. כיום מערכת וורדפרס הינה הרבה יותר ממערכת לניהול בלוגים ולמעשה ניתן להקים באמצעותה כל סוג של אתר אינטרנט – תדמיתי או מסחרי.

מנהלים את האתר בקלות

אם בעבר, הייתם צריכים לחשוב על ההוצאה בגין בניית אתר אינטרנט, אחסון, דומיין וניהול האתר לאחר שהוא עלה לאוויר, כיום מערכת הוורדפרס תחסוך לכם בצורה משמעותית, שכן תוכלו לנהל אותה בעצמכם. הוורדפרס כולל מערכת ניהול תכנים קלה לשימוש שבה כל אחד יכול לערוך בקלות תכנים קיימים, להוסיף תכנים חדשים לאתר ולהוריד תכנים אשר אינם רלוונטיים יותר. אם חשבתם כי בנית אתר וורדפרס מצריכה ניסיון כלשהו בעולם התכנות או הניהול באינטרנט, בוודאי תשמחו לשמוע כי מערכת זו הוקמה במיוחד בשבילכם תוך מטרה שגם אנשים ללא ידע בכל הקשור אל בניית אתרים, יוכלו לנהל את האתר שלהם בקלות. ההמלצה היא לברר האם חברת בניית האתרים יכולה להדריך אתכם לגבי אתר האינטרנט שנבנה עבורכם וזאת על מנת שתוכלו לדעת כיצד לנהל אותו בצורה הטובה ביותר וכן.