מה צריך לדעת על אחסון אתרי וורדפרס?

אחסון אתרי וורדפרס

לא כל האנשים מודעים לכך, אך בפועל הקמת אתר והבנייה שלו זה לא מספיק. כלומר, אחרי שתיבנו את אתר האינטרנט של העסק שלכם יהיה עליכם להחליט איפה לאחסן אותו והגיע הזמן להבין שיש לכך משמעות אדירה. השאלה דרך איזו חברה תזמינו שירותי אחסון אתרי וורדפרס תשפיע על:

  • מהירות הגלישה של האתר
  • אבטחת האתר
  • זמינות האתר לכל הגולשים שירצו להיכנס אליו

וכתוצאה מכל אלה, אחסון האתר תשפיע גם על הקידום שלו בגוגל. לכן כדאי יהיה להתייחס בכובד ראש לנושא הזה ולא מומלץ לבחור בצורה שרירותית חברה שתעניק לכם שירותי אחסון.

האם חברת האחסון מעניקה שירותים נוספים?

אם כל הנושא של אחסון אתרי וורדפרס נשמע לכם כמו סינית ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל לבחור את החברה שממנה תרצו לקבל שירות בתחום הזה, אפשר להבין אתכם. אם זו הפעם הראשונה שבה אתם נתקלים בעניין הזה כדאי שתבדקו, בין היתר, האם החברה יכולה להעניק לכם שירותים נלווים, כמו לדוגמה: שירותי גיבוי מורחב, שירותי ענן, דומיין בינלאומי ועוד. נקודת המוצא צריכה להיות שאם אתם כבר משקיעים ובונים אתר, בוודאי תרצו לקחת אותו כמה שיותר גבוהה אל ראש תוצאות החיפוש של גוגל. לכן כדאי להשקיע בשלבים הראשונים ולבחור חברת אחסון טובה כי כל אלה ישפיעו על קידום האתר שלכם ועל השאלה האם הוא ימלא את ייעודו או לא.

כמה משלמים על אחסון של אתרים?

חברתם לרגע שלקבל שירותי אחסון לאתר זה משהו שלא תשלמו עליו אלא רק תירשמו דרך חברה מסוימת? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא בדיוק המצב. שירותי אחסון, כמו כל שירות אחר שקשור לקידום האתר שלכם באינטרנט, עולים כסף ולעיתים לא מעט. לכן כדאי יהיה לבדוק, בין היתר, כמה דורשים מכם תמורת שירותי האחסון, כי איזו סיבה יש לכם לשלם מחיר מופקע? לא תמיד כאשר משלמים מחירים גבוהים מאוד זה גם אומר שהשירות יהיה טוב יותר או שתמיד תקבלו מענה גם ברגעים דחופים ולכן כדאי לעשות השוואות בנושא ומספר בירורים.