אביזרים לאייפון 5

בשנת 2007 כשאפל השיקה את הפלאפון החכם הראשון, הייתה היסטריה גדולה מצד הצרכנים שעמדו בתור ארוך במשך שעות, בכדי להיות הראשונים בעלי המכשיר בעל הטכנולוגיה המפותחת שנראתה עד היום.

מאז אפל הצליחה להשיק כבר שישה מכשירים , כאשר כל מכשיר מתקדם מקודמו מבחינה ויזואלית וטכנית. בספטמבר האחרון הושק אייפון 5 עם עיצוב שונה כאשר הוא דק יותר, ארוך ומעט צר מהרגיל. המכשיר החדש משופר יותר, בעל זיכרון נדיף גדול יותר, מצלמה משופרת ועוד שיפורים שונים. כמו כן נראה כי מיקום פתח האוזנייה השתנה וגודל שקע המטען הוקטן. על כן, משתמשיו הישנים של האייפון לא יכולים להשתמש באותם האביזרים, אלא עם אביזרים לאייפון 5.

חוויה מלאה

אפל פיתחה מגוון רחב של אביזרים, המאפשרים למשתמשי אפל לחוות את החוויה בצורה האופטימאלית. מלבד כיסויים מגנים לאייפון שיחסכו מכם נזקים למכשיר כגון שריטות, מסך שבור, רטיבות, אבק וכדומה, תוכלו ליהנות ממרכז עגינה לאייפון דרכו תוכלו בו זמנית להאזין למוסיקה ברמקולים איכותיים ולהטעין את המכשיר. אייפון 5 מגיע בחבילה עם אוזניות חדשות שמספקות איכות שמע טובה יותר מקודם ובנוסף מטען חדש עם חיבור קטן יותר, המחבר של המטען החדש בעל פחות פינים, חזק יותר ונוח יותר וכמובן תמצאו בערכה ספק כוח אליו מחובר כבל ההטענה.

אצילות ויוקרה

אפל משתדלת לשמור על קו ייחודי ונקי לכל המכשירים, מה שמקנה להם אצילות ומראה יוקרתי. הויזואליות השונה כמובן מצריכה חידוש מבחינת אביזרים לאייפון 5, בניהם כיסויים נוחים ועמידים כאמור קודם. נראה כי ניתן לרכוש גם כיסוי שמגן על המכשיר במהלך צלילה עד עומק של 6 מטרים. כך תוכלו לצלם את מעמקי הים ואולי אפילו לשתף את התמונה בפייסבוק בעודכם בים.

שימו לב כי אתם רוכשים אביזרים לאייפון 5 מחנות מורשת ולא מחקיינים.