שירותי קידום אתרים

שירותי קידום אתרים

לכולנו ברור שבכדי לצלוח כיום את התחרותיות הקיימת בכל תחום וענף, חובה להסתייע בשירותי קידום אתרים ושיווק בגוגל. שיווק באינטרנט הוא כיום מצרך חובה עבור כל בית עסק, אולי למעט פיצוציות שכונתיות.

כיום כולם כבר מכירים את המושג קידום בגוגל, אפילו פיצוציות וקיוסקים שכונתיים שמוכרים נרגילות. אמנם קיוסקים לא ישתמשו בשירותי פרסום באינטרנט בכדי למכור מסטיקים וסוכריות, אך בתחום הנרגילות יש תחרות לא מעטה. מה זה מצריך? קידום אתרים באמצעות חברות שהן לא פחות מאשר נינג'ות של שיווק באינטרנט. אנחנו לא סתם משתמשים במילה נינג'ה. שימו לב, כיום יש כבר המון חברות המספקות שירותי קידום באינטרנט ושיווק, מה שעשוי לבלבל את מי שמחפש אחר אותם שירותים. 

כמה זמן לוקח לקדם בגוגל?

זכרו תמיד כי מדובר בתהליך. אם אתם נתקלים בחברות קידום אשר מבטיחות לכם תוצאות "משוגעות" תוך שבוע-שבועיים, יש להתייחס לכך בתור סימן אזהרה. הדליקו לעצמכם נורית אדומה והמשיכו הלאה לחברת קידום אחרת. 

נכון, כמו שאמרנו קודם לכן, לפעמים מספיק קמפיין יחסית קצר בגוגל, אך גם זה תהליך של ניסוי וטעיה לפעמים. אז כמה זמן נמשך קידום ושיווק באינטרנט? שירותי קידום אתרים ניתנים לעסקים מכל הסוגים, לפעמים אפילו לאורך חודשים. שימו לב, הפקטור של הזמן הוא קריטי. 

תחרותיות רבה מחייבת שועלי קידום בגוגל 

אם אתם מחפשים אחר חברת שיווק וקידום אונליין, אתם צריכים לוודא כי מדובר באנשי מקצוע שהם שועלי קידום אתרים. מדוע? כי לא פשוט להוביל את בית העסק למצב, בו דפי האינטרנט שלו מככבים בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש של גוגל. 

כיצד זה מתבצע? ובכן, זה מאוד תלוי בתחום שלכם ובמוצרים או השירותים שאתם משווקים לקהל היעד שלכם. בעוד שישנם תחומים אשר יצריכו עבודה מאוד חזקה ויסודית של קידום אורגני, יהיו חומים אחרים שיחמיא להם דף נחיתה פשוט עם מבצע שאי אפשר לסרב לו. במקרים אלו, כמובן שלא יהיה ממש צורך בעבודה אינטנסיבית של קידום אורגני. לרוב, יהיה צורך בדף נחיתה מעוצב וייחודי, קמפיין בגוגל ויוצאים לדרך. מה שנקרא, קמפיין HARDCORE.

לקחת בחשבון ניסוי וטעיה 

מה זה אומר? במילים אחרות, מה יקרה אם הקמפיין הראשון לא יצלח? נכון, תצטרכו ללמוד מזה, להמשיך הלאה ולהקים קמפיין חדש בגוגל. מה שנקרא, ניסוי וטעיה. בכל מקרה, תמיד כדאי שיהיו מאחוריכם מקצועני קידום אמיתיים. 

לרוב, שירותי קידום באינטרנט יכללו קודם כל ווידוא של הבסיס האורגני של האתר שלכם. כלומר, בדיקה של כל תגי המטא באתר, התאמה בין כותרות לתכנים באתר, סידור הלינקים הפנימיים באתר ועוד רבות. לאחר שהבסיס האורגני של האתר איתן וחזק ועל פי הדרישות של גוגל, חברות מסוימות יבחרו לבנות מערך קישורים נכנסים לאתר. כמובן שניתן להתחיל לבנות מערך לינקים בשלבים אחרים, תלוי בשיטת העבודה של חברת הקידום אותה שכרתם.