פיתוח אפליקציה לאנדרואיד

בימינו, אפליקציות משרתות חתך נרחב מאוד מכלל האוכלוסייה מילדים ועד מבוגרים, חברות ועסקים. אפליקציות הפכו להיות שימושיות יותר ויותר ואפשר למצוא אותם היום בכל מדיה, באייפון ובאנדרואיד. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד משרת אותנו בכל מטרה ופנאי; במשחקים, במוסיקה, במידע אינפורמטיבי וכל מידע חשוב כזה או אחר.

המהפכה בתחום המובייל מתחוללת כבר כמה שנים ואין לה שום כוונה להעלם מהר, כל הטכנולוגיות התקשורתיות פועלות על מנת להעניק את השירותים הרחבים ביותר ואת שלל האפליקציות. עבור  תכנות אפליקציות לאנדרואיד דרושים אנשים עם יכולת יצירתית גבוהה, ידע והכרה של מגוון כלים לפיתוח חדשני של כתיבת אפליקציה לאנדרואיד.

בניית אפליקציה לאנדרואיד

פיתוח וכתיבת אפליקציה לאנדרואיד ול-iOS מתבססת על מערכת ההפעלה של אנדרואיד. מערכת זו בנויה בתוך מספר של מכשירים שאנחנו מכירים כמו: סמרטפון, טאבלט, וגם בטלוויזיה. מערכת אנדרואיד  ידועה ביכולות השימוש החופשי שלה תחת קוד שהוא פתוח. בתחילת התהליך מבצעים שאיבה של כמויות מידע ופרטים כדי לבסס ולאפיין באופן הכי עמוק ומדויק את הרעיון של האפליקציה: מה מטרתה של האפליקציה? וכיצד היא עשויה לסייע לכל אחד ביום יום? לאחר שעונים על כל התשובות הללו, פונים לשלב הפיתוח, העיצוב וההתאמה של האפליקציה למערכת ההפעלה של האנדרואיד. משום שמדובר במערכת פתוחה חשוב להתאים אותה לכל המדיות. פיתוח ומפתח אפליקציות לאנדרואיד זה תהליך שהוא מקדם ומפריח רעיונות חדשים ויצירתיים.

הכול בנוי על רעיון מקורי

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד בכוחו להקנות תהליך שהוא לעיתים קל ולעיתים תהליך שמלווה בלא מעט קשיים. הכול תלוי ברעיון ועד כמה הוא נחוץ ומקורי. כל אדם שמפתח אפליקציה יש בו את כל הידע והיכולות לעסוק בעבודה של פיתוח. חשוב שיהיה מסוגל לעמוד במשימות שמוטלות עליו, לדעת לחקור אותן נכון כדי לבסס את הרעיון. להכיר את התחום של אפליקציה או ללמוד אותו על בוריו כדי להצליח למצות את הרעיון באפליקציה עצמה. מפתח אפליקציות נוהג להכתיב את לוח הזמנים ולעדכן את הלקוח, חשוב שיעמוד בלוח הזמנים, שהתפוקה תהיה מהירה ועם זאת איכותית.