סרטוני תדמית באנימציה – השינוי בתפיסה

סרטוני תדמית באנימציה

אולי היה נהוג בעבר הרחוק להראות סרטונים מצוירים אך ורק עבור הילדים על מנת שיוכלו דרכם להתחבר אל עולם של פנטזיה ועולם של צחוק, אולם, עם הזמן זה נעשה די ברור כי סרטים מצוירים הם לא רק לילדים וגם המבוגרים נהנים לשבת ביחד עם הקטנים הללו ולהתחבר מחדש אל המקום שלהם בתור ילדים-מבוגרים. עם השנים הרמה של הסרטים המצוירים מאוד השתכללה, כאשר את הסרטים הללו כבר לא ממש מציירים תנועה אחר תנועה, אלא יוצרים על ידי מחשבים שאיתם כל סרט כזה הופך להיות סרט אנימציה. מה שונה בסרט אנימציה שפונה לקהל הרחב, ואולי לגיל מבוגר בצורה ספציפית? הגידול בסרטים הללו מעיד על לא מעט.

אנימציה לא רק לילדים

נכון להיום הסרטים אשר יוצאים אל האקרנים ונחשבים בתור סרטי אנימציה הם כאלה אשר יש להם לא פעם קריצה אל עולם התוכן של המבוגרים שלהם קטעים מסוימים בסרט מופנים ופחות אל הילדים שלא ממש הספיקו לחיות מספיק על מנת להבין על מה מדובר. דרך סרטי אנימציה מעבירים הרבה מאוד מידע חשוב בצורה מצחיקה, וכאשר רואים סרט אנימציה מקבלים הזדמנות חשובה לידיים, שבה בסיוע של כזו יצירה לומר דברים שאולי היה הרבה יותר מסובך להעביר אל קהל אנשים שעסוק יותר ויותר בענייניו. איך יוצרים את העניין? עם סרטוני תדמית באנימציה, שמיד יוצרים אינטראקציה יותר חכמה.

עושים יותר בהרבה פחות-עלות

הגדילה בבחירת סרטוני אנימציה בתור כאלה שאיתם מבצעות חברות רבות את סרטוני התדמית שלהם היא לא רק בשל העובדה כי סרטים מסוג כזה הם מעניינים ונעימים לצפייה בכל פעם מחדש, אלא בשל העובדה המאוד פשוטה שמראה כי העלות של סרטון מסוג כזה היא שבריר מאשר עלות דומה לסרט שנעשה לייב.

אם יכולים לבצע הוצאה כספית של מאות שקלים לעומת הוצאה של אלפי דולרים, מבחינת בעל העסק החישוב הוא די מהיר וקצר, בייחוד כאשר הגרום של המשיכה והיעילות של סרטוני אנימציה עדיין נחשבת לכזו שאם נעשית בצורה מקצועית היא מאוד יעילה. ואת זה יכולים "לתפוס" בצורה די ברורה.

לעוד מידע, בקרו באתר http://www.7doorsproductions.co.il/