קניית לידים

האפשרות של קניית לידים קורצת היום להרבה מאוד בעלי עסקים. העובדה שניתן לעבוד מול סוכנות מסודרת ומקצועית שמתחזקת כבר מאות אתרים בתחומים שונים ואוספת לידים מדי יום באותם תחומים, ולקנות ממנה את הלידים החמים כדי למכור להם את המוצר/השירות שלנו היא ללא ספק פתרון נהדר לבעלי עסקים רבים.

למי זה עשוי להתאים?

בעלי עסקים בכל סדר גודל ומכל תחום יכולים לקנות לידים מחברה שכזו כל עוד היא מספקת לידים באותו התחום (חלק מהסוכנויות מתחזקות אתרים רק בנישות ספציפיות). החל מבעלי עסקים קטנים המעוניינים לחסוך בעלויות רבות של בניית תשתיות ופרסום ולשלם בפועל בעבור לידים חמים המתעניינים בשירות שהחברה מספקת ועד לחברות אשראי, בנקים ומשרדי עורכי דין הרוכשים לידים חמים לעתים קרובות. 

כיצד זה עובד?

חברת לידים מתחזקת אתרים רבים בנישות שונות. חברות מסוג זה מעלות בהם תכנים, מקדמות אותם בגוגל ומתחזקות את אותם אתרים באופן שוטף. האתרים נראים כמו אתרים מקצועיים לכל דבר ואנשים המעוניינים בשירות מסוים הרלוונטי להם עשוי להשאיר פרטים באתר. לדוגמה: מגזין בנושא פיננסיים המציע ללקוחות הלוואה במחיר אטרקטיבי – מי שקורא במגזין ומתעניין בהלוואה עשוי להשאיר פרטים. אדם הקורא מאמר בנושא ביטוח חיים למשל ומשאיר פרטים באתר שסוכן ביטוח יחזור אליו בנושא וכך הלאה. אותו אדם, בהשארת הפרטים באתר הופך לליד, הליד נכנס למערכת ניהול הלקוחות של הסוכנות המתחזקת את האתרים (או משתפת פעולה עם בעלי האתרים) ומכאן הסוכנות יכולה למכור את הליד לחברה הרלוונטית באותו התחום. 

לסיכום; קניית לידים יכולה להיות פתרון נהדר לכל עסק ובכל סדר גודל. היא מאפשרת לבעל העסק להרוויח לידים שיכולים להפוך ללקוחות באופן מידי ולעזור בהצמחת העסק מבלי הצורך להשקיע כסף רב בתשתיות ובפרסום.