כרטיסי ביקור לעורך דין

 

 

כרטיסי ביקור ניתן להדפיס בכל הצבעים והגוונים, ועל גבי סוגי ניירות שונים. ואמנם, כאשר יוצרים כרטיסי ביקור למקצועות מכובדים כמו כרטיסי ביקור של עורך דין, כדאי לא להשתולל בצבעים אלא לבחור בעיצוב כרטיסי ביקור פשוט, נקי ואלגנטי.

 

פעמים רבות כרטיסי ביקור של עורכי דין מודפסים בצבע שחור על נייר קרטון בד, שזהו נייר לבן בעל טקסטורה עדינה של שתי וערב, שניתן לחוש אותה במגע. כרטיסי ביקור אלו נפוצים מאוד בקרב בעלי מקצועות חופשיים רבים כמו רואי חשבון, רופאים ויועצים. המקרה הפשוט והקלאסי נותן תחושה מקצועית, רשמית ומכובדת ביותר. ניתן להוסיף בעיצוב כרטיסי הביקור אלמנט גרפי קטן ופשוט כמו סמל מאזניים שמתקשר מאוד עם נושא הצדק.

 

כרטיסי ביקור על עורך דין שיודפסו בצבעוניות עזה מידי יתנו תחושה לא רצינית, שלא מתאימה לרוח המקצוע. לא חייבים להדפיס על נייר בד, ניתן להדפיס כרטיסי ביקור גם על נייר כרומו 300 גרם ולבחור בציפוי למינציה מט, אך להקפיד על עיצוב מינימליסטי ולהישאר בטווח גוונים ניטראלי, של לבן, שחור ואפור, או לכל היותר לשלב מעט צבע עדין מאוד כמו כחול כהה או בורדו.

 

שילוב של לוגו על גבי כרטיסי ביקור מומלץ במקרים רבים, אך במקרה של כרטיסי ביקור עבור עורך דין כל נושא יצירת הלוגו נראה כמיותר, שהרי אין זה מותג שיש לחזק את תדמיתו הויזואלית, אלא פשוט להציג את השם, המקצוע ופרטי יצירת הקשר בפונט מכובד ונוח לקריאה. ה"מותג", במקרה הזה, הוא האדם עצמו, שעם השנים צובר מוניטין בזכות עבודתו ולא בזכות גימיק פרסומי. כדאי להימנע מכל דבר שעלול להראות מצועצע, צעקני, או לא מכובד ורציני בכל הנוגע להדפסת כרטיסי ביקור לעורכי דין.

 

כרטיסי ביקור שיודפסו בהדפסה חדה ועל נייר איכותי, ייחתכו באופן מדויק ויהיו בעיצוב גרפי מינימליסטי ונכון, בשילוב של אלמנטים עדינים כמו סמל פשוט, או קו, יצרו את הרושם הנכון של אדם מכובד ורציני. גם אם בית הדפוס מציע הדפסה צבעונית של כרטיסי ביקור ללא תוספת במחיר, לא כדאי להתפתות ולהשתמש ברקעים מיותרים שעלולים לשדר את הרושם הלא נכון. מאחר ובמקרה של עריכת דין, החומר השיווקי העיקרי מסתכם בכרטיסי ביקור, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב גרפי מקצועי בטרם הדפסת כרטיסי הביקור, דבר שיבטיח יצירת גרפיקה מקצועית ועדינה, שמתאימה למקצוע ומכבדת את בעליו.