רוצים להיות משווקי אינטרנט טובים יותר? שפרו את האנגלית שלכם

רוצים להיות משווקי אינטרנט טובים יותר? שפרו את האנגלית שלכם

בשביל להיות אנשי מקצוע בתחומים שונים, הרבה פעמים זה לא מספיק רק ללמוד את המקצוע. צריך גם לדעת מעבר לכך, דברים שבלעדיהם אי אפשר לעבוד בתחום, אי אפשר לקיים את המקצוע כמו שהוא.

למשל, יש מקצועות מסוימים שמחייבים אותנו לדעת מתמטיקה אף על פי שזה לא בהכרח הבסיס העיקרי של המקצוע. יש מקצועות שמחייבים אותנו לדעת מקורות היסטוריים שונים, למרות שלא מדובר במקצוע שמתעסק בהיסטוריה. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר היא שפה אנגלית. יש מקצועות שדורשים רמה גבוהה של אנגלית, למרות שמן הסתם, המקצוע עצמו איננו קשור באופן ישיר לכך.

דוגמא מאוד טובה ואקטואלית לכך הם משווקים באינטרנט. בין אם אנחנו עובדים עבור לקוחות בישראל או בעולם, בין אנחנו עצמאיים שמבקשים לשווק מוצרים ושירותים שונים דרך רשתות שותפים, בין אם אנחנו מבקשים אפילו לשווק את העסק שלנו באינטרנט, אנחנו חייבים לדעת אנגלית ברמה גבוהה באמצעות קורס אנגלית מדוברת. רמת בסיסית תקשה עלינו מאוד לבצע את העבודה כפי שנדרש.

בשביל להבין מדוע אנחנו צריכים לדעת אנגלית ברמה גבוהה, צריך להבין מה זה אומר להיות משווק אינטרנט. בעצם מדובר על איש פרסום ברשת. משווק עובד עם פלטפורמות שונות, בין אם זה גוגל, פייסבוק, רשתות חברתיות אחרות, אתרי אינטרנט, רשימות דיוור ועוד. מדובר על מגוון כלים, כאשר כל אחד נמדד ונבחן בצורות שונות, עבור כל אחד מהם, יש כלים ואמצעים שונים שמאפשרים לנו לעבוד איתם בצורה אפקטיבית שתביא לנו תוצאות.

מן הסתם, כמו כל דבר כמעט בימינו, הרי שכל האמצעים והכלים עובדים באנגלית, אך מעבר לכל כל השיח בתחום הוא באנגלית מקצועית. למשל, מאמרים שמסבירים כיצד לבצע את תהליכי השיווק, מאמרים שקשורים לכל הנושא של עדכונים בתחום, מאמרים שמציגים כלים ופלטפורמות חדשות, תקשורת בין משווקים, תקשורת עם לקוחות, אתרים שעוסקים בניתוח נתונים ועוד. כל דבר מתבצע באנגלית. אנחנו יכולים למצוא תרגומים לעברית, אך סביר להניח שלרוב הדברים לא נמצא ולמה שכן נמצא, זה לא יהיה ברמה גבוהה ומספקת בשביל שנוכל לעבוד עם זה.

למה חשוב שנשפר את האנגלית שלנו וכיצד נעשה זאת

שיפור האנגלית שלנו יאפשר לנו לעבוד בצורה הרבה יותר מקצועית בתחום. זה אומר, שאנחנו גם נוכל לבצע עבודה טובה יותר, אך זה גם אומר שהלקוח יתרשם מאיתנו יותר, הוא יבין שמולו עובד איש שיווק רציני, אמיתי ומעמיק.

שיפור האנגלית יאפשר לנו למצוא מקורות טובות יותר לעבודה, מקורות טובים יותר למידע וכמובן יכול לעזור לנו להרחיב באופן ניכר את קהל הלקוחות שלנו, הן בארץ והן בחו"ל.

כיצד אנחנו יכולים לעשות זאת? מן הסתם על ידי קורס מקצועי באנגלית. אנחנו לא חייבים לפנות דווקא לקורס פרונטאלי, אנחנו יכולים להשתמש גם בקורס אנגלית בטלפון שמאפשר לנו ללמוד אחד על אחד עם מורה לאנגלית, בזמן ובמקום שנוח לנו. במסגרת הקורס אנחנו ננהל איתו שיחות בטלפון ונרחיב גם את אוצר המילים שלנו וגם את היכולת לנהל שיחה בצורה מקצועית ואיכותית כפי שנדרש מאיתנו לא פעם. אין ספק שזו הדרך הטובה ביותר לשפר את האנגלית שלנו.