תפוקת העובדים – הדבר החשוב ביותר בעסק

ברקודים

 

כאשר אנחנו מנהלים עסק אנחנו חייבים להיות בטוחים כי העסק הזה יתפקד כראוי. ישנו קושי מהותי להגדיר מה חשוב בכדי שהעסק יתפקד כראוי ולכל בעל עסק נוסחה משלו שלפיה הוא מנהל את העסק שלו. ובכל זאת האוניברסיטאות מלאות בפקולטות למנהל עסקים, המלמדות כיצד יש לנהל עסק ומה עלינו לעשות בכדי שהעסק שלנו ישגשג. נראה כי רוב המרצים למנהל עסקים יסכימו כי אחד הדברים החשובים ביותר בניהול של כול עסק הוא התפוקה של העסק. ישנה חשיבות מכרעת לפריון של העובדים שלנו ולתפוקה שלהם בעבודה. ככל שתפוקה של העובד תהיה יותר גבוהה כך אנחנו נהיה מרוצים יותר ושמחים יותר וכך נוכל למכור את המוצר שלנו בשולי רווח גדולים יותר. אל תשכחו תפוקת העובדים היא משמעותית ביותר להצלחת העסק שלנו ועלינו לעשות הכול בכדי שהעסק שלנו ישגשג ויגיע לקהלים הגדולים ביותר והכול בעזרת תפוקת העובדים.

ברקודים כמשפיעים על התפוקה של העובדים

ישנם דברים קטנים המשפיעים על תפוקת העובדים, אך כאשר צוללים לעומק הנתונים מגלים כי הדברים הקטנים הללו חשובים ביותר לתפוקת העובד ומשפיעים עליו בצורה ישירה. אחד מאותם דברים שהוא כה חשוב לתפוקת העובד זה ברקוד. ברקודים משפיעים בצורה ברורה על תפוקת העובד וזאת מכיוון שהם חוסכים זמן יקר בעת ניהול המלאי בעסק שלכם. הברקודים מאפשרים לכם לסמן את המוצרים השונים ולנהל אותם בצורה הרבה יותר טובה מכול מה שהכרנו. כך כאשר אנחנו מסמנים מוצר מסוים אנחנו יודעים בדיוק מה מחירו, היכן הוא ממוקם, כמה ממנו יש במלאי ועוד עשרות נתונים חשובים החוסכים לנו זמן יקר. תארו לכם כי את כול הנתונים הללו הייתם צריכים לרכז באופן ידני. הדבר היה מוביל לבזבוז זמן משווע ולבלבול ניכר.

ברקודים – מה הדבר החשוב ביותר בהם?

הדבר החשוב ביותר בברקודים הוא שהם יציגו את הנתונים המעודכנים ביותר שיש. על הברקודים לשקף באופן מדויק את הנתונים על המוצר שלכם ולהראות בדיוק מה המוצר כולל. זהו דבר חשוב ביותר שלא יסולא בפז בכדי להבטיח כי הברקוד יהיה איכותי וטוב.