שיווק באמצעות סרטי תדמית וסרטונים וויראליים

שיווק בעזרת סרטונים

שיווק בית העסק באינטרנט באמצעות סרטים הינה ללא ספק אחת הדרכים היעילות ביותר לפרסם את העסק ולהביא את קהל היעד הנכון להיכרות עם בית העסק שלך. פרסום באמצעות סרטים הינו דבר אשר לא היה פופולרי עד לפני כמה שנים, אך כיום התופעה תופסת תאוצה עקב יעילותה הבלתי מעורערת בכל הנוגע לפרסום עסקים קטנים וגדולים כאחד.

מה זה בעצם סרט לפרסום?
ישנם סוגים רבים של סרטים אשר באמצעותם ניתן לפרסם עסק. המוכר מביניהם נקרא 'סרט תדמית', סרטי תדמית הינם סרטים קצרים אשר מציגים את העסק באופן קצר ומתומצת, החל מהשירותים אשר העסק מציע ועד לאופי של העובדים בעסק. אך ניתן ליצור סרטים רבים שאינם כפופים לחוקיותם של סרטי התדמית, וליצור משהו מקורי אשר באמצעותו ניתן להעביר את המסר אשר ברצונך שהעסק יעביר ולהתפרסם. קיימים סרטי תדמית רגילים וכמו כן סרטי תדמית באנימציה.

אז למה בעצם לפרסם ולשווק באמצעות סרטים?
הדבר כבר הוכיח את יעילותו לא פעם, וגם הנכם יכולים לבחון את עצמכם – נניח וכעת הנכם מחפשים בעל מקצוע, האם הייתם מעדיפים להסתכל על סרט של שתי דקות אשר בו מוצגת החנות ובעל המקצוע או לקרוא עליו במשך מעל ל-20 דקות, ולחזור על הדבר חלילה עד שתמצאו איש מקצוע אשר אכן יספק את דרישתכם. שיווק באמצעות סרטים חוסך לקהל היעד זמן רב, ואף לעתים, אם הסרט עשוי באופן איכותי ומקורי, הוא אף לא מהווה מטרד כנוסח החלונות הקופצים של הפרסומות השונות הקיימות באינטרנט – דבר אשר נמצא כדווקא מרתיע לקוחות פוטנציאלים. מעבר לכך, המקפצה הראשונה של סרטי תדמית היה היוטיוב המוכר. היוטיוב איפשר לנו באופן קל ונוח להעלות קבצי סרטים באיכות קלילה ולשתפם באמצעות לינק – בחינם וידידותי למשתמש. כעבר כמה שנים עלתה לתהילה הפלטפורמה החברתית – הפייסבוק, זו אפשרה באופן מיוחד במינו, לשתף מידע וביניהם, לפרסם סרטים בין משתמשים רבים, לפתוח דפים ועוד אופציות רבות, אופציות אשר שימשו ככלים חזקים מאוד לפרסום עסקים קטנים.

אני מעוניין בסרט לשיווק.
אחלה, בחירה נבונה. סרט לשיווק ניתן ליצור בכמה אפשרויות – הראשונה היא הדורשת התמדה וזו אכן, ללמוד עריכת סרטים באופן עצמאי או דרך קורס, דבר אשר עלול לקחת כמה חודשים ואשר יביא אתכם לרמה בינונית ומעלה בכל הנוגע לעיצוב ועריכת סרטים קצרים. האופציה השנייה היא להשתמש בשירותיה של חברת עיצוב המתמחה ביצירת סרטים קצרים לעסק, אלו יכולים לעתים קרובות למדי ליצור סרט מקורי, ססגוני ואיכותי לצורך שיווק, פרסום או העלאת מודעות כללית.