מה זה ואיך זה משדרג את העסק – power bi

POWER BI היא מערכת בינה עסקית מבית מיקרוסופט. מערכת זו נחשבת לאחת המובילות בתחום והיא ידועה בזכות היכולת שלה לאסוף את המידע הארגוני ולהציג לכם את הנתונים שהיא מפיקה בצורה ויז'ואלית וקלה להבנה. המערכת מרכזת את כל המידע הארגוני במקום אחד בצורה פשוטה ונוחה.  מנהלי הארגון וצוות עובדיו יכולים בקלות להבין את המידע ולהשתמש בו כמידע תומך החלטות. הנתונים נותנים לכם מבט של 360 מעלות על פעילות העסק וכל זה נעשה בזמן אמת. ניתן להתחבר אל המערכת מכל מקום והיא מלווה את כל פעילות העסק בכל זמן ובכל מקום.

אינטגרציה עם מערכות שונות

כפי שכבר נאמר, מערכת POWER BI של מיקרוסופט מרכזת את כל המידע במקום אחד ובכך חוסכת לכם עבודה עם מערכות שונות במקביל. עסקים שונים עובדים עם מערכות שונות בהן יש מידע רב ערך; לכל עסק יש את תחום העיסוק שלו והמערכות שאיתן הוא עובד. POWER BI תומכת בשישים מערכות שונות מהן היא יודעת לדלות את המידע, לנתח אותו ולהצליב אותו עם נתונים אחרים. אתם חוסכים הרבה זמן התעסקות בעזרת המערכת.  בין המערכות השונות שאיתה POWER BI  עובדת ניתן להזכיר את: פייסבוק, שרתי SQL, ADOBE ANALYTICS, MAIL CHIMP, אקסל, XERO ועוד מערכות אחרות המוכרות למי שעוסק בתחום.

השתלבות בכל תחומי הפעילות של העסקblogging-336376_1280

מערכת הבינה העסקית יכול לעזור לכם בכל ההיבטים של פעילות העסק, על כל תהליך תוכלו לשלוט טוב יותר, להבין אותו טוב יותר ולשפר אותו.  להלן כמה דוגמאות לתחומים שבהם המערכת יכולה לתרום לארגון:

פיננסים – לכל עסק חשוב לדעת בדיוק איפה הוא עומד מבחינה פיננסית, אך ניתוח הנתונים הפיננסיים הוא ניתוח מורכב הדורש זמן. בעזרת מערכת זו תוכלו לקבל סיכום של כל המצב הפיננסי בזמן אמת ותוך שניות. מידע זה הוא קריטי לצורך קבלת החלטות בארגון.

שיווק – בעזרת POWER BI תוכלו לנהל את הקמפיינים שלכם בצורה יעילה יותר עם דגש גדול על החזר השקעה. המערכת מאפשרת לכם להשוות בין ביצועים של קמפיינים שונים, לזהות טרנדים במכירות ועוד.

מכירות – כאשר מדברים על מכירות תמיד חשוב לנו לעשות תחזית מכירות על מנת שנוכל לתכנן נכון את המלאי. כמו כן אנו תמיד שואפים למכור יותר ולהגדיל את הרווחיות של כל מכירה. מערכת POWER BI מסייעת לצוות המכירות לקבל את המידע שהם צריכים ולנתח אותו בצורה מועילה.

כוח אדם – ניהול כוח אדם בארגונים גדולים הוא משימה מורכבת והמערכת של מיקרוסופט מסייעת לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר עם דוחות מסכמים ומעקב פרטני אחר כל עובד.

עסקים המשתמשים במערכת POWER BI יכולים ליהנות מיתרון גדול על המתחרים ותמיד להיות כמה צעדים לפנים בזכות מערכת אשר מאפשרת לכם לראות את התמונה המלאה בזמן אמת.