3 הפונטים הפופולאריים ביותר בעברית

פונטים בעברית

בשפה העברית ישנם לא מעט פונטים אשר אנשים בוחרים לעשות בהם שימוש, ואפשר לומר אף שבשנים האחרונות צצו להם יותר פונטים בעברית ובתשלום אשר ניתן לעשות בהם שימוש על מנת להוסיף מעט מקוריות לכל אתר ברשת. אם גם אתם רוצים לעשות שימוש בפונט כזה או אחר, אך אינכם בטוחים באיזה לבחור, במאמר הבא אנו מתכוונים לסקור את שלושת הפונטים הפופולאריים ביותר בעברית, כך שתהיה לכם האפשרות להחליט אם הם מתאימים לכם ואתם רוצים לעשות בהם שימוש. לחילופין, כמובן, תוכלו לבחור בפונט בתשלום שנחשב לפחות פופולארי אך יותר מיוחד.
פונטים בעברית

אריאל – הפונט הנפוץ ביותר בשפה העברית וזה שנחשב לכאורה לטוב ביותר גם. הסיבה לכך היא שהפונט הזה נכתב בצורה מעוגלת, ברורה ונוחה מאוד לקריאה. יתר על כן, מדובר בפונט חינמי ותיק אשר נעשה בו שימוש כמעט בכל האתרים בארץ כיום, ולא בכדי, הוא משלב באופן אופטימאלי בין נוחות קריאה לבין טקסט יפה ונעים לעין.

דוד – גם כן פונט שנחשב לפופולארי במיוחד בקרב הציבור הישראלי, וניתן אף לומר שאם רק תבחרו לעשות בו שימוש תצטרפו לקהל רחב של אנשים אשר משתמשים בו. בדומה לאריאל, מדובר גם כן בפונט חינמי אשר נחשב לפופולארי למדי, והדברים אשר זיכו אותו בפופולאריות שלו הינם הצורה היחסית מרובעות של האותיות, נוחות הקריאה והעובדה שהוא ותיק וחינמי למשתמש. כך שאם אתם מנהלים אתר אינטרנט, אפשר לומר שההתלבטות הראשית מבחינתכם תהיה בין אריאל לדוד, וזאת בהנחה שאתם לא מתכוונים לשקול שימוש בפונטים חדישים שיצאו לאור בשנים האחרונות על ידי מעצבים שונים ברחבי הארץ.

אלף – פונט פופולארי למדי אשר צבר תאוצה בלתי רגילה בשנים האחרונות מיד לאחר שיצא לאור. מדובר בפונט חינמי אשר הביא עימו בשורה לא קטנה בעבור מפתחי האתרים ברחבי הארץ. אם אתם בעלי אתר ואתם רוצים להפוך את הטקסט שלכם למעט יותר מקורי ומעניין, וזאת מבלי לשלם כסף נוסף, אין ספק בכלל שהבחירה בפונט אלף עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר בשבילכם, שכן כיום עדיין רוב האתרים בוחרים לעשות שימוש בפונט אריאל בדרך כלל, ויש לומר שלא בצדק, שכן פונט אלף נוטה להתעלה עליו בסופו של יום.

אם אתם מתכוונים להריץ פרויקט חדש ואתם רוצים לעצב את האתר שלכם באופן כמה שיותר מקורי, תוכלו פשוט לעשות שימוש בפונטים בתשלום, אשר יוכלו להעניק לאתרכם נופח עיצובי מקורי ומיוחד.