אחסון אתרים חינם ללא התחייבות

טלפון

כמעט ולא תוכלו למצוא היום חברה או עסק שאין לו אתר אינטרנט משלו ברחבי הרשת. כבר מזמן כל בעלי העסקים, הגדולים והקטנים כאחד הבינו את מה שהיה כתוב על הקיר כבר הרבה מאוד זמן, מי שאינו נמצא באינטרנט – לא קיים.

החיפושים עברו מדפי זהב ו-144 אל דפי האינטרנט ואל גוגל בעיקר כאשר אנו לא מחפשים רק שירותים ומוצרים באינטרנט אלא גם כתובות וטלפונים של בתי עסק וחברות כאלה ואחרות. אז אחרי שכבר הקמנו אתר אינטרנט אנו נאלץ לחפש מקום לאחסן אותו ובמקביל חברה שתקדם לנו את אתר האינטרנט. אחסון האתר משמעו אחסנה של האתר עצמו על גבי שרת שדרכו תהיה גישה אליו מרחבי רשת האינטרנט. חשוב מאוד לבדוק את איכות השרת, טיבו והמהירות שלו בטרם אנו מקבלים החלטה היכן לאחסן את האתר שלנו שכן זה עלול להשפיע בצורה ניכרת על התנועה באתר. אתר בו הגלישה היא איטית, הוא אינו אתר ידידותי לגולש, והאחרון יצא ממנו מהר מאוד.

אחסון אתרים

תקופת ההתקשרות עם חברת אחסון האתרים

דבר נוסף שעליכם לבדוק הוא תקופת ההתקשרות שלכם עם החברה שמאחסנת לכם את האתר. חברות רבות שלא מרוצות מהשירותים של החברה שמאחסנת עבורם את האתר, לא עושים צעד ועוזבים את החברה זאת בשל חוזה ההתקשרות מגביל. חברות לעיתים משלמות מאות שקלים בחודש על אחסון האתר שלהם כאשר לעיתים רבות הם כלל אינם מרוצים מהשרת בו האתר שלהם מאוחסן עקב נפילות רבות של האתר או עקב מהירות גלישה איטית.

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו בחברת אינטרספייס מציעים לכם חבילת אחסון אתרים חינמי למשך חצי שנה ללא שום התחייבות. כל שתצטרכו לעשות הוא להזמין את השירותים שלנו ולשלם תשלום חד פעמי של 37 שקלים פלוס מע"מ עבור ההתקנה. הדבר מקנה לכם את הגמישות לבחון את שירותי אחסון האתרים של חברת אינטרספייס במשך תקופה של חצי שנה ואף לעזוב אותו במהלך אותה חצי שנה. אם תחליטו לאחר התקופה הזו שאתם מרוצים מהשירות אותו קיבלתם תוכלו להירשם לשירות אחסון האתרים שלנו על בסיס חודשי, או על בסיס רבעוני, על פי החלטתכם כמובן. גם זה מקנה לכם גמישות שכן אם תחליטו לאחר מספר חודשים שאתם לא מרוצים מהשירות תוכלו לעזוב אותו בלי שום התחייבות ולכן אין שום סיבה שתתחייבו מראש לאף חברת אחסון אתרים.

שווה לקרוא גם: ראיון עם איציק נוסצקי, בעלי טרנזילה, על סליקה בעידן ה E-Commerce.