בניית אתרי וורדפרס לעסקים בחינם

אתרי וורדפרס בחינם לעסקים

רבים לא מכירים את מערכת בניית האתרים החינמית וורדפרס, שבעצם החלה את דרכה בתור אתר לניהול בלוגים ברחבי האינטרנט ולאחר מכן התרחבה למערכת להקמה וניהול של אתרי אינטרנט.

כיום, בעלי אתרים רבים  משתמשים בפלטפורמת הניהול של וורדפרס לאתר שלהם, בעוד שהמספרים מדברים על כרבע מכלל האתרים אשר נמצאים ברשת האינטרנט. וורדפרס מציעה כלים לניהול, מגוון רב של פונקציות באתרי האינטרנט עצמם כגון חנויות וירטואליות, ניוזלטרים, אתרי חדשות, תכנים ועוד. היתרון החזק של וורדפרס הוא בעצם המגוון הרב של הכלים והפונקציות הקיימים בה, זאת במטרה שכל אתר אינטרנט יוכל להתאים לעצמו את הכלים הספציפיים המתאימים לו ולצרכים שלו.

וורדפרסקל, נוח ופשוט לתפעול, גם למי שלא ממש מבין במחשבים

כאשר אנחנו צריכים לבנות את אתר האינטרנט שלנו בעצמנו, אחד המכשולים הגדולים איתם עלינו להתמודד טמון בעובדה שלרובנו אין את היכולות הנדרשות לתכנת אתר אינטרנט שמצד אחד יראה טוב ומצד שני גם ישיג את המטרה שלשמה אנו בוחרים להקים את אותו אתר. הבשורה שמביאה עימה וורדפרס היא בעצם העובדה שכל אחד יכול לבנות לעצמו אתר אינטרנט בו הוא מציע את השירותים שלו מבלי להבין שום דבר בתכנות.

אז איך בונים אתר וורדפרס לעסק שלנו בחינם? פשוט מאוד, כל מה שנצטרך לעשות הוא קודם כל להוריד את התוכנה של וורדפרס למחשב שלנו. לאחר מכן עלינו להתקין אותה ולהתחיל לעבוד. העבודה בוורדפרס כפי שכבר ציינו מאוד פשוטה ואין שום צורך בידיעת שפות תכנות באינטרנט כמו HTML  . עלינו להכנס לתוכנה ושם יופיע לנו ממשק אשר באמצעותו נוכל לבנות את אתר האינטרנט שלנו כאשר תחילה עלינו לבחור את העיצובבו אנו מעוניינים, ובשלב הבא לעלות אל האתר תכנים.

באמצעות תוכנת הוורדפרס נוכל למעשה לנהל את האתר שלנו כך שאם לדוגמא בחרנו באופציה המספקת תגובות לפוסטים ,נוכל לנהל את פלטפורמת התגובות דרך הוספת תגובה, מחיקת תגובה, לענות על תגובות של גולשים ועוד. בנוסף, בתוכנת הוורדפרס תוכלו גם לשדרג את האתר שלכם על ידי מגוון השדרוגים שמציעה החברה כמו למשל קידום אורגני או בניית חנות וירטואלית למוצרים שלכם ועוד עשרות שדרוגים שונים.

אלו שעדיין יתקשו ליצור אתר אינטרנט בפלטפורמה של וורדפרס יוכלו לפנות לאחד מהקורסים שמציעות עשרות חברות בנושא. כיום, ברחבי הרשת וגם מחוץ לרשת האינטרנט ישנם לא מעט קורסים שמאפשרים לנו להבין איך ניתן להקים אתר בפלטפורמה של וורדפרס, זאת במקביל לקורסים המספקים  לנו את הכלים לנהל ולקדם את האתר שלנו לאחר מכן.

בנייה וניהול האתר שלכם דרך מערכת וורדפרס, תחסוך לכם בעלויות, תאפשר לכם להיות בשליטה על כל מה שקורה באתר, לשנות ולעצב את האתר איך שבא לכם.